איך אומרים בספרדית: "600 מיליון דוברי ספרדית מחכים רק לכם?"

אז למה ספרדית היא אחת השפות הכי מבוקשות ללמידה בישראל, ובכלל בהרבה מקומות בעולם? ספרדית היא שפה יפה, נוחה להגייה וקלה לקריאה וכתיבה. אך יש עוד שפות שעונות על הקריטריונים האלה. מה שמייחד את הספרדית הם התפוצה שלה והפיזור שלה ברחבי הגלובוס. לא סתם בכל העולם יודעים איך אומרים בספרדית מילים בסיסיות כמו שלום, תודה ועוד.

השפה המדוברת ביותר בעולם היא המנדרינית, אולם שפה זו די מרוכזת באזור אחד בעולם: המזרח הרחוק. אין קהילות של מיליונים דוברי מנדרינית מחוץ לאזור זה.

לומדים לדבר ספרדית בלי ללכת לאיבוד
השיטה שפיתחתי ללימוד ספרדית תעשה לכם סדר בראש ובמחברת ותגרום לכם להתחיל לדבר ספרדית כבר מהשיעור הראשון

ולכן, לאחר אנגלית, ספרדית היא השפה הכי נפוצה בעולם: היא מדוברת בפי כ-600 מיליון איש ואישה, והפיזור שלה הוא חסר תקדים. בשלוש יבשות יש מדינות בהן הספרדית היא השפה הרשמית. למשל, ספרד באירופה, ארגנטינה בדרום אמריקה, ומקסיקו בדרום אמריקה. באותן היבשות, במדינות בהן הספרדית איננה רשמית, יש מיליוני אנשים שמדברים ספרדית או לומדים אותה. למשל בברזיל, בארצות הברית ובצרפת.

 

כולם יודעים לפרסם את כישורי האנגלית שלהם בקורות חיים, אבל מעט מאוד יודעים איך אומרים בספרדית "קורות חיים"…

אנגלית היא שפת לימוד חובה בישראל, ונחשבת לאחד ממקצועות הליבה, כלומר אותה חייבים ללמד בכל בית ספר. ואכן, מי שדובר אנגלית, מי ששולט בשפה – פותחים לעצמם דלתות רבות בשוק העבודה ובחיים החברתיים. בנוסף, הם יכולים לטייל ברחבי העולם ביתר קלות. עבורם יש פחות מחסומי שפה עם מאות מיליונים של בני אדם.

אולם, כדי להשלים את התמונה – כדאי גם לדעת ספרדית! ידיעה של ספרדית מרחיבה בצורה משמעותית את ההזדמנויות החברתיות והתעסוקתיות ברחבי העולם. בפרט באירופה ובמדינות דרום אמריקה, אך לא רק. הספרדית נחשבת ליתרון עבור בעלות ובעלי מקצוע רבים. ספציפית, ישראלים רבים במגוון תחומים עובדים עם מדינות דרום אמריקה או עם ספרד. עבורם, ידיעת הספרדית היא מקפצה מקצועית משמעותית.

מעל אלה – נמצאת התחושה של העצמאות האישית והיכולת להסתדר כמעט בכל מקום בעולם. במקרים רבים, במדינות דוברות הספרדית באופן רשמי, הידע באנגלית בקרב האוכלוסייה המקומית הוא מאוד מוגבל. מי שמגיע לשם ומדבר בשפה המקומית, יזכה להרגיש נוחות מסוג אחר. הוא ירגיש מיד כיצד ההפלה של מחסומי השפה נותנת תחושת ביתיות חמימה ונעימה.

 

לימוד ספרדית באופן עצמאי בצורה יעילה ומהירה
הספר שילמד אתכם ספרדית למתחילים בצורה ממוקדת, בלי עומס יתר של חומר, ובדגש על מה באמת חשוב כדי להתחיל לדבר בביטחון.

אם זה כדי לטייל, כדי למצוא עבודה או סתם בשביל הכיף – הספר "ספרדית זה משחק ילדים" הוא המפתח שלכם להצלחה

הספר "ספרדית זה משחק ילדים" מבוסס על שיטת לימוד שפותחה במשך 16 שנות הוראה. הוא מתאים לכל אחד, ולכל אחת מהסיבות שבגללה אתם רוצים ללמוד ספרדית.

הספר הפרקטי מתמקד בתכל'ס מה שצריך כדי להתחיל ללמוד ספרדית. כך תוכלו להפסיק עוד היום לשאול "איך אומרים בספרדית", ולהתחיל לענות…

כתיבת תגובה

תפריט נגישות