האפליקציות הכי מומלצות ללמוד ספרדית בחינם ובתשלום

איזה מזל יש לנו שאנחנו חיים במאה ה-21! בכלל, רבים מכם שקוראים עכשיו את הפוסט אפילו נולדו אל תוך המאה ה-21. יש לנו גישה כל כך נוחה להרבה מאוד דברים. ללא ספק, המהפכה הכי גדולה היא מהפכת המידע. כיום, כל מי שרוצה ללמוד ספרדית בחינם או בתשלום יכול פשוט לבחור באפליקציה הקרובה לביתו, ולהתחיל לשנן. האפליקציות ללימוד ספרדית באינטרנט נמצאות מעבר לכל פינה.

הצד השני של אותה המטבע הוא הכמות הגדולה, אולי גדולה מדי, של אפליקציות מהסוג הזה. אז כדי שלא תלכו לאיבוד, הכנו עבורכם את הרשימה של האפליקציות הכי מומלצות ללימוד ספרדית באינטרנט.

 

למה בכלל ללמוד ספרדית בחינם באמצעות אפליקציה?

היתרונות של למידה עצמאית של ספרדית הם גדולים. תוכלו לבחור בזמן המתאים לכם, במקום המתאים לכם, ובקצב המתאים לכם. בנוסף, האפליקציות האיכותיות משתמשות בנתונים הנאספים עליכם על מנת להתאים את הלימוד טוב יותר עבורכם. ממש בהתאמה אישית, כמו מורה פרטי.

ספציפית לגבי לימוד השפה הספרדית, האיכות אפילו גדולה יותר. זאת משום שספרדית היא אחת השפות הכי פופולריות בעולם. לא רק שעשרות מיליונים דוברים אותה כשפת אם; אלא גם מיליונים רבים נוספים בוחרים ללמוד אותה כשפה שנייה, בכל רחבי העולם, מסיבות שונות.

אז בואו ניגש ישר לעניין! מהן האפליקציות הכי מומלצות כיום בשוק ללימוד ספרדית? מהם היתרונות והחסרונות שיש לכל אחת מהן? והאם ללמוד ספרדית בחינם דרך אפליקציה זה באמת מספיק כדי ללמוד לדבר ספרדית ברמה גבוהה ובביטחון? בואו נצא לדרך!

 

1. דואולינגו (Duolingo) – הינשוף המפורסם ביותר בעולם

אחת האפליקציות הכי מפורסמות בעולם ללימוד שפות היא דואולינגו. האפליקציה, המזוהה עם הינשוף הירוק עם העיניים הגדולות, מתמחה בלימוד על ידי שינון וחזרה. סדר הלימוד בנוי היטב, ונבנה מלמטה למעלה. קודם יסודות, ולאט לאט מוסיפים מילים קשות יותר, משפטים מורכבים יותר, זמנים דקדוקיים אחד לאחר השני.

היתרון הגדול של האפליקציה הוא השמירה על הידע שכבר למדתם. על החומר של השיעור הראשון, גם אם לא תשימו לב, תחזרו שוב ושוב גם כאשר תתקדמו לאורך הקורס. דבר זה מבטיח שמה שלמדתם בשלבים ראשונים לא יילך לאיבוד עם ההתקדמות שלכם. דואולינו תעבוד איתכם על ארבעת כישורי השפה: קריאה, כתיבה, שמיעה ואפילו דיבור.

אחד החסרונות הבולטים של דואולינגו, לפחות נכון להיום, הוא שהאפליקציה מלמדת ספרדית על בסיס אנגלית, ולא על בסיס עברית. יכול להיות שבעתיד זה ישתנה, אבל אם אנגלית היא לא מחסום בשבילכם – אתם מוזמנים להתחיל לשנן עוד היום מילים, משפטים ואפילו על התרבות הלטינית.

 

2. מונדלי (Mondly) – ללמוד ספרדית ברמה שלכם

בכל העולם כולם רוצים ללמוד ספרדית בחינם. רוצים להצטרף ולהצליח לדבר עם מאות מיליונים בכל רחבי הגלובוס?
בכל העולם כולם רוצים ללמוד ספרדית בחינם. רוצים להצטרף ולהצליח לדבר עם מאות מיליונים בכל רחבי הגלובוס?

מונדלי הרומנית אף היא אפליקציה מאוד פופולרית ללימוד שפות. באופן לא מפתיע, ספרדית היא השפה הכי פופולרית בקרב משתמשי האפליקציה. דבר זה כמובן מבטיח שהרמה של השיעורים בספרדית היא מהגבוהות ביותר שיש בה.

היתרון הגדול הוא שתוכלו ללמוד ספרדית ישירות מעברית. לא תצטרכו את התיווך של אנגלית, כמו בדואולינגו. האפליקציה היא מאוד ידידותית ואינטראקטיבית. והדבר הכי כיף – תוכלו להתחיל כבר מהאמצע, אם אתם כבר יודעים דבר או שניים בספרדית. האפליקציה תתאים את עצמה אליכם כבר במפגש הראשון!

אחת החוזקות של מונדלי היא ההקפדה על כללי הדקדוק, ועבור חלק מהמשתמשים זהו גם החיסרון שלה. תכונה זו יכולה להיות מחסום עבור חלק מהמשתמשים, שלפעמים רק רוצים לדבר ולא רוצים לחזור לשיעורי לשון… אבל היי, זה עניין של טעם.

 

3. בָּבֶּל (Babbel) – האפליקציה לרציניים בלבד

אז כן, דואולינגו ומונדלי הן אפליקציות מצויינות, אבל יש לא מעט משתמשים שמחפשים לקחת את לימוד השפה צעד אחד קדימה. בבל היא האפליקציה עבור אלה שמחפשים לשלוט בשפה הספרדית ממש לעומק.

אחד הדברים שמבדילים את בבל משאר האפליקציות, הוא הדגש גם על לימודי תרבות ולא רק שפה. תשאלו כל מומחה לשפות, והוא יסביר לכם על החשיבות של דבר זה. זאת משום ששפה איננה דבר נפרד מתרבות, ולפעמים ללא הבנת התרבות קשה מאוד ללמוד את השפה. כלומר, ללמוד אותה באמת.

החיסרון הוא העובדה שהתכניות השונות המוצעות על ידי בבל אינן חינמיות… כך שאם תרצו להתחייב ללימוד שפה ברצינות דרך בבל, תצטרכו גם לפתוח את הארנק ולא רק את הפה.

 

4. פימסלאור (Pimsleur) – עזבו את הדקדוק ובואו לדבר

פימסלאור, אחת החברות הוותיקות ביותר ללימוד שפות, חרטה על דגלה ללמד תכל'ס, ופחות לשים דגש על כללי דקדוק. בעיני הרבה משתמשים, זהו יתרון גדול. הרי גם ילדים שלומדים לדבר לא יושבים בשיעור עם לוח וגיר ולומדים על בניינים, משקלים והטיות; הם פשוט מדברים.

אבל, גם כאן, אם תרצו ליהנות מהקורסים הבהחלט טובים של פימסלאור, תצטרכו לפתוח את הארנק. בעבר, הקורסים של פימסלאור היו כמעט הכי יקרים בשוק. מה שמעיד על האיכות של הקורסים. אבל כיום הם כבר מציעים תכניות זולות הרבה יותר, ואפילו טעימות בחינם.

 

האם אפליקציות ללימוד ספרדית הן אמצעי מספיק ללמוד את השפה?

האפליקציות השונות ללימוד ספרדית הן ממש מצויינות, אבל לא בהכרח מספיקות. דואולינגו מלמדת בעיקר צירופי מילים ומשפטים בסיסיים, מונדלי חזקה באוצר מילים; בבל היא הכי טובה ללמוד את יסודות הדקדוק ופימסלאור מציעה לימוד שפה בצורה יחסית טבעית. אבל בעצם צריך את כל הדברים האלה גם יחד, לא?

מצד שני, ללמוד עם יותר מאפליקציה אחת באותו הזמן זה לא דבר מומלץ. במצב כזה יהיה לכם קל ללכת לאיבוד. לכן, תמיד כדאי לקבל הכוונה והדרכה בזמן לימוד השפה. בלימוד כל שפה, ובטח בשפה הספרדית העשירה, חייבים לעשות סדר בבלגאן כאשר ניגשים לעבודה.

בואו לבחור את הדרך המתאימה ביותר עבורכם ללמוד ספרדית: ספר, ערכה, שיעורים ועוד
בואו לבחור את הדרך המתאימה ביותר עבורכם ללמוד ספרדית: ספר, ערכה, שיעורים ועוד

המוצרים השונים שלנו פותחו במיוחד בשביל זה. תוכלו לבחור באחת האפליקציות על מנת ליהנות מהיתרונות הגדולים שלהם, בחלק מהמקרים אפילו ללמוד ספרדית בחינם באמצעותן. ובמקביל, אנו מזמינים אתכם ליהנות מספר הלימוד, משיעורים אונליין, מהערכה ללימוד עצמי או מכל דבר אחר שיתאים לכם.

כל החומרים שלנו מותאמים לדוברי עברית, ומבוססים על שיטה שכבר גרמה לאלפים לדבר בביטחון וברמה גבוהה בתוך זמן קצר.

לא מאמינים? אל תהססו ליצור איתנו קשר ולשמוע עוד על השיטה, על החוויות של התלמידים, ועל היתרונות של לימוד ספרדית איתנו ביחד עם האפליקציות הכי מומלצות ללימוד ספרדית.

 

אנחנו כאן, בשבילכם!

כתיבת תגובה

תפריט נגישות