לומדים ספרדית נכון: עושים סדר בבלאגן

תלמידים רבים מגיעים אליי אחרי שהם ניסו ללמוד ספרדית באופן עצמאי – והרימו ידיים. מה שקורה לרובם, הוא תופעה מאוד נפוצה בעידן האינטרנט: הצפת מידע. ברשת יש כל כך הרבה חומר עבור אלה שלומדים ספרדית, עד שבמקום יתרון זה הפך לחיסרון: מאיפה מתחילים? על מה לתת דגש? ומתי כבר אוכל תכל'ס לדבר ספרדית בביטחון?

מי שמנסה ללמוד את כללי הדקדוק, ולהרחיב כמה שיותר את אוצר המילים שלו בזמן קצר – ברוב המקרים יגיע למצב של הצפת מידע, שתגרום לו לעזוב את האתגר ואולי אפילו לשכוח בתוך חודש או חודשיים את כל החומר שהוא למד. לעומת זאת, השיטה שפיתחתי דוגלת במוטו אחר: בלימוד ספרדית, פחות זה יותר. הרבה יותר.

 

מתחילים לדבר ספרדית כבר מהשיעור הראשון
לימוד ספרדית בצורה ממוקדת, בשיטה המבוססת על ניסיון של 16 שנה, מבטיח לימוד יעיל ותוצאות בשטח בתוך זמן קצר

לומדים ספרדית בצורה ממוקדת

אלפי תלמידים שעברו אצלי במשך 18 שנה התחילו לדבר ספרדית כבר בשיעור הראשון. ולא, אני לא קוסמת. אני פשוט הבנתי שהדרך להתמודד עם הצפת המידע היא לעשות סדר בבלגאן, לעבוד על פי שיטת עבודה ברורה, מדוייקת והכי חשוב – ממוקדת.

אצלי לומדים את כל מה שצריך כדי לנהל שיחה בסיסית בספרדית – אבל רק מה שצריך. לא הולכים לאיבוד בין רשימות של מילים, חוברות על חוברות של כללי אצבע, והליכה זהירה מדי בין הטיפות. במקום זאת, תלמדו מספר קטן של מילים בכל פעם. תתרגלו אותן כך שלעולם לא תצטרכו ללמוד אותן שוב. תלמדו קומץ כללי אצבע, כאלה שיעזרו לכם להתמודד בזמן אמת בשיחה שאתם מנהלים בספרדית ונתקעתם.

 

השיטה שעושה סדר בלימוד ספרדית – ומחזקת את הביטחון העצמי

אצלי לא הולכים בזהירות, ולא מגיעים לרמת שלמות בספרדית לפני שמעזים לפתוח את הפה (אגב, מטרה בלתי אפשרית, משום שהיא לא מוגדרת בצורה טובה): במקום זאת, קופצים היישר למים העמוקים, ותכל'ס מדברים ספרדית. באמצעות השיטה, לומדים הרבה יותר חומר לאורך הזמן, ולומדים אותו רק פעם אחת. אחרי שמדברים – כבר לא שוכחים.

השיטה תעשה לכם סדר בראש ובמחברת, תמקד אתכם במה שחשוב כדי להשיג את המטרה שלכם. כך תוכלו לדבר ספרדית בקלות, בביטחון ובזמן קצר. השיטה תביא לכם תוצאות מדהימות שיפתיעו גם אתכם, כבר מהשיעור הראשון.

לומדים ספרדית מהר וביעילות
לאורה, מורה פרטית לספרדית עם ניסיון של אלפי תלמידים והמלצות. השיטה ללימוד ספרדית המתאימה לכל אחד ואחד.

מעל אלה – יש את התחושה של העצמאות האישית והיכולת להסתדר כמעט בכל מקום בעולם. במקרים רבים, במדינות דוברות הספרדית באופן רשמי, הידע באנגלית בקרב האוכלוסייה המקומית הוא מאוד מוגבל. מי שמגיע לשם ומדבר בשפה המקומית, יזכה להרגיש את יתרונות הפלת של מחסומי השפה. מי שמדבר בשפה המקומית ירגיש את תחושת הביתיות החמימה והנעימה שזה נותן.

רוצים להצטרף לאלפים שכבר הצליחו ללמוד ספרדית מהר וביעילות?

אני מזמינה אתכם להכיר את הספר שלי ללימוד ספרדית באופן עצמאי, או להצטרף לאחד הקורסים ללימוד ספרדית בתוך 45 ימים.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות