לימוד ספרדית באינטרנט – איך לבחור מבין מאות המקורות שיש?

כל כך הרבה ישראלים רוצים להתחיל עם לימוד ספרדית באינטרנט. אתם אוהבים את הצליל, הוא מזכיר לכם את הילדות (מספיק שראינו "קטנטנות" או המורדים" כשחזרנו מבית ספר), או שסתם מדובר באתגר שרציתם לעמוד בו. לרכוש שפה שלישית שמדוברת בקרב מאות מיליוני בני אדם ברחבי העולם.

לימוד ספרדית באינטרנט יכול להיות קשה אם לא עושים אותו נכון
לימוד ספרדית באינטרנט מאתגר בעידן בו יש יותר מדי מידע. בקורס ממוקד אפשר לעשות זאת נכון, וללמוד בזמן קצר את העיקר.

אבל התסריט ידוע מראש. מתחילים עם לימוד ספרדית אונליין חינמי, למשל לימוד ספרדית ביוטיוב. אחר כך מורידים כמה קובצי אוצר מילים בספרדית או מילון ספרדי עברי, ויוצאים לדרך.

אבל מאיפה מתחילים? כיצד אני יודע אם יש שיפור או שאני עומד במקום? איך אני יכול לבחור בין מאות (!) המקורות שיש לגבי לימוד ספרדית באינטרנט?

 

מה הקשיים עם לימוד ספרדית באינטרנט ללא הכוונה?

אלו למעשה שני הגורמים העיקריים לנשירה של אלפים שמתחילים ללמוד, אך נתקעים איפשהו בשלב די התחלתי ומרימים ידיים. חוסר מעקב לגבי ההתקדמות, ועומס של יותר מדי חומר. חלק מהמנסים אפילו מתחיל שוב ושוב. במקרה הטוב, הוא נותר עומד במקום ולא מתקדם. במקרה היותר מייאש, הוא טובע בים המידע…

הקורס תכל'ס מדברים ספרדית נועד לתת מענה לשתי הבעיות, ודי בקלות. הניסיון שיש לי עם אלפי תלמידים במשך כשני עשורים לימד אותי המון. למדתי להכיר את הקשיים שחוזרים על עצמם, ואת הצרכים המשותפים שיש לרוב המתקשים.

 

מה הופך את הקורס לאיכותי וממוקד?

לדבר ספרדית במהירות ובביטחון
מדברים ספרדית בתכל'ס הוא הקורס היחיד שבזמן קצר יגרום לכם לדבר ספרדית בביטחון כבר מהשיעור הראשון.

הקורס מתחיל בהתמקדות בכל הידע הנדרש, אך רק בידע הנדרש – כדי להתחיל לדבר. אני מאמינה שלאחר שמתחילים לדבר בפועל, גם אם עדיין חסר אוצר מילים בספרדית, גם אם עדיין הדקדוק הוא לא ברמה של דון קישוט – הביטחון העצמי מניע את הרכבת של תהליך הלמידה האקטיבי, וכבר יהיה קשה לעצור אותה.

השילוב של בקרה שוטפת על רמת ההתקדמות האישית ועל נקודות החולשה האישיות של כל תלמידה ותלמיד, יחד עם ההתמקדות כל פעם רק בידע הנדרש ולא להציף בידע עודף, הוא המתכון המוצלח והמוכח כיצד פשוט מדברים ספרדית כבר מהשיעור הראשון.

משם, מוסיפים עוד קומות על קומות, עד שמגיעים לשליטה בספרדית שתפתיע את הסובבים אתכם וגם את עצמכם – בזמן קצר.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות