לימוד ספרדית בחינם אונליין? היזהרו מהצפת מידע…

כל מי שחיפש לימוד ספרדית בחינם אונליין נתקל באותה בעיה: יש הרבה חומר. המון חומר. הרבה יותר מדי. הדבר גורם שתי בעיות, שעלולות לגרום לרבים ורבות לוותר על החלום להשגת השפה הספרדית.

הבעיה הראשונה היא שקשה לדעת מאיפה להתחיל. עם כזאת כמות של ידע, זה באמת מאוד קשה. בשפה הספרדית יש קרוב ל-100,000 מילים, וכ-12 זמנים דקדוקיים (תלוי איך אתם סופרים)… כל אתר מציע התמקדות בהיבט אחד. כל עמוד מנסה להציע שמה שכתוב אצלו הוא הבסיסי והחשוב ביותר. וכל אפליקציה מציעה שיטה אחרת של למידה. וקל מאוד לקבל סחרחורת וללכת לאיבוד.

הבעיה השנייה, ואולי הקשה יותר, היא שקשה לעקוב אחר ההתקדמות שלכם ברכישת השפה. כאשר כמות הידע המוצעת עבור לימוד ספרדית בחינם אונליין היא אינסופית, זה כמעט בלתי אפשרי להבין היכן אתם נמצאים ביחס למטרה הסופית – רכישת השפה הספרדית.

איך ללמוד ספרדית נכון בעידן האינטרנט
איך ללמוד ספרדית בעידן האינטרנט המציף כל כך במידע? השיטה שלי באה לעשות סדר בבלאגן. אצלי, פחות זה הרבה יותר.

אז איך אפשר להתמודד עם הצפת המידע שמציעים הקורסים של לימוד ספרדית בחינם אונליין?

בעידן האינטרנט, קורס ספרדית למתחילים טוב הוא כזה שיודע לעזור לכם להתמודד עם בעיית הצפת המידע בצורה הטובה ביותר. לימוד ספרדית איכותי לא צריך להתמקד בכמות, אלא באיכות. איכות של חומר בהקשר של למידת שפה נמדדת ברמת התרגול והיישום של החומר הנלמד.

לכן, אין זה מפתיע, שהשיטה שפיתחתי מוכיחה את עצמה כל פעם מחדש, וכיום יש לי אלפי תלמידים לשעבר שמדברים ספרדית בביטחון ובקלות. וכיצד עשיתי זאת? במקום להציף אותם במידע עודף, כזה שלא בטוח הם ישתמשו בו בעתיד, הזמנתי אותם לדבר איתי בספרדית כבר מהדקות הראשונות של הקורס.

בעזרת שיטה זו, כאשר תתחילו לדבר כבר בשיעור הראשון, בתוך זמן קצר תהיו מסוגלים לנהל שיחה בספרדית, וכן תהיו מסוגלים להמשיך בתהליך. רכישת השפה הספרדית הוא תהליך מהנה שלעולם לא נגמר! אבל אפשר לגשת אליו בצורה חכמה, ממוקדת וכזו שתקדם אתכם לעבר הגשמת החלום – שליטה בשפה הספרדית.

האם אפשר ללמוד בקבוצה ולהצליח להתקדם?

הסטיגמה שלמידה בקבוצה מפחיתה את היחס האישי ומאטה את קצב ההתקדמות – היא פשוט לא נכונה! כמו שיוכלו להעיד עשרות התלמידים שהצטרפו לקבוצות שלי, ההיפך הוא הנכון.

הלמידה בקבוצה מאפשרת הפרייה הדדית שרק תורמת להתמודדות עם הצפת המידע. ההבחנה בין עיקר לטפל מקבלת חידוד כאשר לומדים בקבוצה. ועל הדרך, במקביל ללמידה מהטעויות של עצמנו, אפשר ללמוד מהטעויות של החברים לקבוצה.

הקורס שלנו של לימוד ספרדית בקבוצה נותן עוד הפתעות כמו שיעורי וידאו לשיפור הסגנון בחינם, קבוצת ווטסאפ אקסקלוסיבית עם המורה, ועוד הפתעות אונליין.

אז אתם עוד פה?

הצטרפו עוד היום, שימו לב שמספר המקומות מוגבל…

מחשבה 1 על “לימוד ספרדית בחינם אונליין? היזהרו מהצפת מידע…”

כתיבת תגובה

תפריט נגישות