"לימוד ספרדית, יום יבוא ואמצא לזה זמן" – אמרת זאת פעם לעצמך?

אם הייתי מקבלת שקל (או פֶּסוֹ) על כל פעם ששמעתי מישהו מכריז: "יום יבוא ואמצא זמן עבור לימוד ספרדית" – כבר מזמן הייתי מפסיקה ללמד ומתחילה לשוט ביאכטות מסביב לעולם?

הרצון ללמוד ספרדית קיים אצל ישראלים רבים. אנו אוהבים לשמוע אותה מתגלגלת על הלשון, שלנו או של אחרים. אנחנו נהנים להצליח להגיד מילים בסיסיות כמו "Gracias" ו"Chau". ואפילו משפטים קצרים כמו "Me gusta la mañana" או "Hablo un poco de español".

אי שם בעתיד, אנו מדמיינים את עצמנו כבר משוחחים באופן שוטף, רואים את עצמנו מדברים עם חברים כמו באחת מהטלנובלות שראינו בילדות. עם החלום אין שום בעיה, הבעיה היא רק החיבור בינו ובין הרצון להתחיל ללמוד ספרדית…

 

לימוד ספרדית מצריך מאיתנו לא יותר מאשר לקבל החלטה

לדבר ספרדית במהירות ובביטחון
מדברים ספרדית בתכל'ס הוא הקורס היחיד שבזמן קצר יגרום לכם לדבר ספרדית בביטחון כבר מהשיעור הראשון.

יש משהו שחייבים לדעת לגבי לקיחת פרויקט מחייב כמו לימוד שפה. צריך להבין שזה אף פעם לא נוח!..

תמיד יש לנו עוד דברים לעשות, עוד מחויבויות, תכניות אחרות ועומס מכל סוג שהוא. זה יכול להיות בגלל עבודה, בגלל לימודים, בגלל משפחה, בגלל תחביבים אחרים, בגלל מצב אישי מסוים, ובאופן כללי – כל תירוץ מתקבל על הדעת.

השלב הראשון בדרך לדעת ספרדית היא ההבנה שפשוט צריך להחליט לעשות את זה. ברגע שנכנסים לזה – הלו"ז מסתדר. פתאום מוצאים את הזמן, ופתאום אפשר לגלות על עצמנו שאנחנו מסוגלים ליותר ממה שחשבנו.

 

למידה מסודרת של הספרדית יכולה לחסוך לכם זמן בירבור יקר

ספר לימוד ספרדית למתחילים השיטה הטובה בישראל
התשובה לשאלה איך ללמוד ספרדית מתחילה ונגמרת בלעשות סדר: מגדירים מטרה, בונים תכנית, ומיישמים מהר.

השלב השני הוא ההבנה שאם רוצים לעשות את זה ברצינות וביעילות, צריך לא לבזבז זמן. וכדי ללמוד את השפה לעומק בזמן קצר מבלי לבזבז זמן מיותר או להעמיס ידע עודף על המוח שלנו – קורס לימוד ספרדית הוא חיוני.

בקורס שלי תלמדו לא רק איך אומרים בספרדית כל מה שתרצו. גם תרחיבו את אוצר המילים. תיישמו את עקרונות הדקדוק בצורה ממוקדת. והכי חשוב – תיצרו עבורכם את המסגרת שבלעדיה לימוד שפה הוא בין לא יעיל עד בלתי אפשרי.

אל תגידו יום יבוא. הביאו את היום!

הזמינו עוד היום את הספר שלי שיעזור לכם להתמקד במטרת לימוד הספרדית ולהגיע לתוצאות בזמן קצר. הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות