לימוד ספרדית למתקדמים: הקבוצה שתקפיץ לכם את הרמה

גם אתם מחפשים חומרי לימוד ספרדית למתקדמים? מצד אחד, אתם רוצים לתרגל דקדוק, להרחיב את אוצר המילים, ובקיצור: ללמוד בצורה הקלאסית. מצד שני, אחרי כל כך הרבה זמן של לימוד ספרדית… הגיע הזמן להתרענן קצת, לא?

בדיוק בשביל זה פתחנו את הקבוצה ללימוד ספרדית למתקדמים. הקבוצה המצומצמת, המותאמת בדיוק לרמה שלכם, תגרום לכם לדבר בספרדית ותכריח אתכם להשתפר. כך תוכלו ליהנות מההפריה ההדדית של לימוד בקבוצות, אך מבלי לוותר על היחס האישי של המנחה.

אז איך בדיוק זה עובד? מה היתרונות של הלמידה בקבוצה? ועל מה מדברים שם בכלל? על כל אלה ועוד תוכלו לקרוא בפוסט הבא.

למה לימוד ספרדית למתקדמים בקבוצה משתלם לכולם?

הרבה חוששים מלמידה בקבוצה. החשש מוצדק: האם המורה תהיה קשובה אליי? האם היא תשים לב לקשיים הייחודיים שלי ותעזור לי

כוס קפה מצויירת צוחקת
תרגול ספרדית למתקדמים, שיחה על כוס קפה עם חברים בספרדית

להתקדם? בדיוק על מנת לענות על החשש הזה, הקבוצות שלנו מאוד מצומצמות, ולמעשה מוגבלות לעד שישה משתתפים בלבד.

כך, ניתן ליהנות מהיתרונות של הקבוצה מבלי לחשוש כלל וכלל לעניין היחס האישי. יתרונות הקבוצה הם רבים. ראשית, ניתן ללמוד מכל אחד מחברי הקבוצה, בשני כיוונים. בכיוון אחד, תמיד ניתן ללמוד אוצר מילים או סגנון דיבור מהחברים בקבוצה, ולא רק מהמורה. כאשר לומדים תמיד מאותו אחד, לא ניתן להגיע לגמישות הזו.

בכיוון השני, ניתן גם ללמוד מהטעויות שאחרים עושים. וכך, גם אם לא אתם ביצעתם את הטעות, נניח בגלל שאפילו לא עלה על דעתכם להגיד משפט כזה או אחר – תוכלו ללמוד מהטעות של החבר לקבוצה ולהימנע ממנה מראש.

בנוסף, השיחה בקבוצה היא מרעננת יותר, כיפית יותר, וידוע שכאשר אנו נהנים ללמוד – אנו לומדים יותר. יותר טוב, ויותר בכמות.

מה מקבל מי שמשתתף בקבוצות הלימוד של "Un Café en Español"?

מעבר לכל היתרונות שכבר ציינו, הקבוצה מלווה בהנחייה צמודה. ההנחייה הצמודה קובעת את ההישגים הנדרשים מכל שיעור, וכן מספקת חומרי לימוד לקראת המפגשים. כך, מצד אחד אתם מגיעים למפגש חברתי ומשוחחים, אבל מצד שני חשוב לא להרגיש שיוצאים בידיים ריקות.

בסוף כל מפגש, לצד ההקלטה שלו, המשתתפים מקבלים סיכום עם תרגילי חזרה, וכן חומרי לימוד כהכנה לקראת המפגש הבא. אל תשכחו: אנחנו באים כדי ליהנות, אבל בראש ובראשונה על מנת ללמוד ולהשתפר בספרדית…

אז למה אתם מחכים? חפשו עוד היום את התאריך הקרוב לפתיחת קבוצה ברמה שלכם, והתחילו לדבר בספרדית. בכיף, בקלות ובביטחון.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות