לימוד ספרדית מהבית: תפסיקו ללמוד ופשוט תתחילו לדבר!

בשנותיי כמורה לספרדית ראיתי כל כך הרבה תלמידות ותלמידים ש"נתקעו" ברמת מתחילים במשך שנים… למה זה קורה? ואיך אפשר להיחלץ מהמעגל הזה? השיטה שפיתחתי נותנת מענה בדיוק בשביל אלה שמרגישים כך. הכלים שאני מציעה לצורך לימוד ספרדית מהבית מוכיחים את עצמם פעם אחר פעם. וזה בכלל לא חשוב אם תבחרו ללמוד בקורס אונליין, אם תקנו את הספר או אם תרכשו את הערכה הדיגיטלית ללימוד ספרדית.

ספרדית שיעורים מומלצים אונליין
עם ניסיון של 16 שנה, השיטה שפיתחתי מוכיחה את עצמה כל פעם מחדש. עם מחוייבות מינימלית, כל אחד יכול ללמוד ספרדית בזמן קצר.

אז למה נתקעים? בדרך כלל, הדבר קורה אצל אלה שמנסים ללמוד לבד, באמצעות לימוד ספרדית באינטרנט. הניסיון ללמוד לבד חושף בפני המתחילים כמויות ידע בלתי נגמרות על השפה הספרדית. ועוד חומרי לימוד בשפה הספרדית עצמה. זה נכון לגבי אלה שמחפשים חומרים בעברית. אבל זה נכון פי כמה לגבי אלה שלא מגבילים את עצמם ומחפשים גם באנגלית.

עודף הידע הזה יוצר מצב של הצפת מידע, שגורמת להרגיש הישארות במקום ולא התקדמות. היא גורמת להרגיש שתמיד עדיין לא למדנו את רוב החומר. הבעיה עם כמות החומר הזו, היא שזה תמיד יהיה נכון. בגלל שיש אינסוף חומר, אף פעם לא נצליח ללמוד את רוב החומר. גם אם תקדישו לכך שבועות, חודשים ואף שנים…

 

אז מה חדש בשיטה שלי ואיך היא מאפשרת לימוד ספרדית מהבית יעיל יותר?

לעומת זאת, השיטה שפיתחתי הוכיחה את עצמה עם אלפי תלמידים לאורך השנים. היא מבוססת בדיוק על ההבנה הזו. ולכן היא מתמקדת בכל מה שצריך – אבל רק במה שצריך – כדי להתחיל לנהל שיחה תקינה בספרדית.

ערכה דיגיטלית ללימוד ספרדית אונליין
קורס ספרדית למתחילים בעזרת ערכה דיגיטלית, והכל מבלי לצאת מהבית. לימוד ספרדית מהבית מעולם לא היה מבטיח יותר!

השיטה אומרת: תפסיקו ללמוד ספרדית – ותתחילו לדבר ספרדית. אתם חושבים שזה מסובך? לא ממש. אצלנו, כבר בדקות הראשונות של השיעור הראשון או הפרק הראשון, תגידו משפטים ראשונים בספרדית שיגרמו לכם לעלייה בביטחון העצמי ובאמון שלכם בעצמכם. לימוד ספרדית מהבית מעולם לא היה מבטיח יותר. רק נותר לכם לבחור את המתודה העדיפה עליכם. באמצעות קורס ספרדית בזום, באמצעות ספר הלימוד "ספרדית זה משחק ילדים", בעזרת הערכה הדיגיטלית ועוד.

כבר בין השיעור הראשון לשני, באמצעות התרגולים, תראו את ההתקדמות שלכם, ותרגישו שמדובר בהתקדמות משמעותית. ובתוך 45 ימים, ואפילו פחות מכך, תגיעו לרמה של דיבור וידע בשפה שכל השנים האלה בגלל הצפת המידע היה לכם מחסום מלהגיע אליה.

האם תצליחו ללמוד את כל השפה הספרדית במשך כמה שבועות? ממש לא. האם לאחר אותם שבועות נצא ממעגל ה"מתחילים" ונתחיל לדבר ספרדית בקלות ובביטחון, ונרכוש כלים חשובים להמשך הלימוד של השפה הספרדית? התשובה היא, באחריות – כן.

ואם יש לכם עוד שאלות או ספקות לגבי השיטה, אני מזמינה אתכם ליצור איתנו קשר, או להתרשם ממגוון הקורסים והמוצרים שאנו מציעים.

בהצלחה!

כתיבת תגובה

תפריט נגישות