לימוד שפה ספרדית: הרגלים חשובים שיובילו אתכם להצלחה

לימוד שפה ספרדית, כמו כל שפה אחרת, היא משימה אקטיבית מאוד. יש כאלה שהצליחו ללמוד להבין ספרדית על ידי צפייה בטלנובלות או בשידורי כדורגל. אבל להצליח להגיע לרמה של דיבור ספרדית בביטחון ובקלות – מעטים האנשים שהצליחו.

רישום לקורס ספרדית הוא לא מספיק, כמו שרישום לחדר כושר עוד לא הופך אתכם לשריריים. שני הדברים שהכי נדרשים מתלמיד בקורס ספרדית הם שקדנות ואומץ. שקדנות – כדי ללמוד את החומר החדש (לא הרבה!) ולתרגל אותו בין הפרקים של הספר. ואומץ – כדי להעז לפתוח את הפה, כבר בפרק הראשון, בלי לפחד לטעות, בלי לדפוק חשבון. פשוט לדבר ספרדית.

 

הספר ללימוד ספרדית שיעשה לכם סדר בבלגאן
התשובה לשאלה איך ללמוד ספרדית מתחילה ונגמרת בלעשות סדר: מגדירים מטרה, בונים תכנית, ומיישמים מהר.

אתגר לימוד שפה ספרדית הוא לא הסתערות על הרבה חומר בבת אחת, אלא לימוד יסודי ומעמיק בכמויות קטנות

כמות רבה של חומר היא לא הדרך ללמוד שפה בצורה יעילה ואיכותית. זו הסיבה שרבים שמנסים ללמוד ספרדית אונליין לבד הולכים לאיבוד בתוך כמות החומר. אז הם עוזבים את האתגר תוך זמן קצר. ובדרך כלל שוכחים את כל החומר בתוך כמה שבועות או חודשים. 

לעומת זאת, כמו בשיטה שעליה מבוסס ספר הלימוד "ספרדית זה משחק ילדים", המיקוד הוא מילת המפתח. התמקדות במילים ובמשפטים שיקדמו אתכם לעבר המטרה האישית שלכם. תרגול שלהן בפועל בדיבור (כן, אין דרך אחרת ללמוד שפה! חייבים לדבר ולדבר ולדבר!). והאומץ להגיד לעצמכם: "החל מהיום אני כבר מדבר ספרדית". כל אלה הוכיחו את עצמם פעם אחר פעם כמתכון המוצלח להשגת המטרה.

 

לדבר ספרדית במהירות לבד הספר ללימוד עצמי
הספר שילמד אתכם ספרדית למתחילים בצורה ממוקדת, בלי עומס יתר של חומר, ובדגש על מה באמת חשוב כדי להתחיל לדבר בביטחון.

אז איך השיטה של הספר "ספרדית זה משחק ילדים" גרמה לכל כך הרבה אנשים לדבר ספרדית תוך זמן קצר?

שיטת הלימוד שפיתחתי מבוססת בדיוק על העניין הזה. לימוד שפה ספרדית המבוסס על תרגול של דיבור במקום על ניסיון להגיע לרמה כלשהי בשפה לפני שמתחילים לדבר. התמקדות בשפה עכשווית, יומיומית, פרקטית. ומעבר משלב לשלב רק אחרי שכל החומר בשלב הקודם נלמד, תורגל והוטמע ברמה מספיק טובה.

אלפי תלמידים שלי הצליחו להתגבר על הפחד הראשוני, ולדבר ספרדית בביטחון ובקלות בתוך מספר שבועות. כל מה שדרשתי מהם הוא שני הדברים שציינתי, שקדנות ואומץ.

אז אם המטרה שלכם היא לדבר ספרדית בביטחון בזמן קצר. אם אתם מוכנים להתחייב לשנן את החומר במעבר מפרק לפרק (לא הרבה חומר, אני מבטיחה). והכי חשוב, אם יש לכם אומץ לפתוח את הפה כבר עם הפרק הראשון. אם כל אלה נכונים לגביכם, הספר "ספרדית זה משחק ילדים" הוא בדיוק בשבילכם.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות