ללמוד ספרדית באינטרנט: מה זה ידע עודף, ולמה הוא עלול לשתק?

מי שהתחיל ניסיון של לימוד ספרדית אונליין ודאי יודע. האינטרנט מוצף בהמון אתרים, כלים, קורסים, מילונים, משחקים, תוכניות. וכולם מבטיחים אותו הדבר. הם מבטיחים לכם הרבה ידע בשפה הספרדית ושהדרך הנכונה היא ללמוד ספרדית באינטרנט. נשמע מפתה, לא?

הרבה ידע הוא לא דבר פסול. ההיפך הוא הנכון. יצר הסקרנות שלנו תמיד מעודד אותנו ללמוד עוד ועוד. ואם הגעתם עד אליי, אז הדבר נכון עבורכם אפילו יותר. לא כל אחד מעז להתחיל באתגר של למידת שפה חדשה…

 

אז מה הבעיה עם ללמוד ספרדית באינטרנט, אם הרבה ידע זה דבר טוב?

דרכון ויומן מסע לקראת טיול בדרום אמריקה
הספר שלי ללימוד ספרדית באופן עצמאי. מבוסס על שיטה מוכחת עם אלפי תלמידים מרוצים שהצליחו לדבר ספרדית במהירות.

הבעיה מתחילה כאשר מדובר בידע עודף. ידע עודף הוא כמות רבה של חומר שלא בהכרח בא לידי יישום בשלבים הראשוניים, ואז הוא הולך לאיבוד. זהו דבר מאוד טבעי. מה שאנחנו לא מתַרגלים, אנחנו מאבדים אותו. מי מאיתנו שלא מתעסק במקצועות כמו הנדסה או מתמטיקה, האם עכשיו הוא זוכר בקלות מה זה סינוס זווית במשולש? האם הוא יודע לשלוף מהי הנוסחה של משפט פיתגורס?

כאשר זה מגיע לשפה חדשה, ידע עודף עשוי לייאש בקלות. אנחנו לומדים הרבה חומר, אך בגלל שאנחנו לא משתמשים בו, אנו שוכחים אותו מהר. ואז צריכים ללמוד אותו שוב מחדש. הייאוש הזה גורם לרבים שהתחילו לימוד ספרדית באינטרנט להרים ידיים ולהיתקע ברמה של מתחילים.

 

הפיתרון: מיקוד בכל מה שצריך אבל רק במה שצריך כדי להתחיל ליישם ולדבר

לעומת זאת, השיטה שפיתחתי במשך 16 שנות הוראת השפה, מבוססת על רכישת ידע בצורה ממוקדת. כל מה שאתם צריכים, אבל רק מה שאתם צריכים, בשביל תכל'ס להתחיל לדבר.

ספר לימוד ותרגול ספרדית למתחילים
"ספרדית לאנשים עסוקים" הספר שיגרום לכם לדבר ספרדית במהירות וייתן לכם מוטיבציה להמשיך וללמוד בכוחות עצמכם

מי שלומד באמצעות הספר "ספרדית לאנשים עסוקים" מתחיל לדבר כבר מהדקות הראשונות של השיעור הראשון. הבסיס לכל המשך הלמידה הוא הביטחון ביכולת לדבר, וכמובן תרגול הדיבור בספרדית עצמו. כך תדעו מצד אחד לתרגל את מה שאתם כבר יודעים, גם אם זה ממש מעט בהתחלה, ומצד שני לזהות מהו השלב הבא בידע שתצטרכו להשלים.

הגעה לרמת שליטה מלאה בשפה היא משימה בלתי אפשרית. אבל להתחיל לדבר – כל אחד יכול. אם כבר הגעתם עד לכאן, סימן שהשיטה שלי מתאימה בדיוק לכם. אני מזמינה אתכם להצטרף, ובלי הרבה בלבולי מוח – פשוט להתחיל לדבר ספרדית.

רוצים לקרוא עוד על הספר ועל השיטה? רוצים ליהנות כבר היום מהגרסה הדיגיטלית של הספר, עד שהספר הפיזי יגיע אליכם במשלוח עד הבית? היכנסו עכשיו והצטרפו לאלפי תלמידים מרוצים ומאות מיליוני דוברי ספרדית ברחבי העולם.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות