ללמוד ספרדית: ברוכים הבאים, !Bienvenidos¡

שלום וברוכים הבאים! ¡Bienvenidos!

כל הכבוד על ההחלטה להשקיע בעצמכם. כל הכבוד על ההחלטה להצטרף למיליוני אנשים שכבר בחרו ללמוד ספרדית. והם עשו ועושים זאת בכל רחבי העולם. כן, למרות מה שכולם חושבים, ספרדית זו השפה השנייה המדוברת בעולם, והנלמדת ביותר בארצות הברית, יפן וסין.

החלטתם להשקיע בלימוד שפה זרה ולרכוש ידע שישנה את החיים שלכם לתמיד. בחרתם להשפיע על העתיד שלכם. אם אתם רוצים לדבר ספרדית בביטחון בזמן קצר, ומבלי להעמיס ידע עודף שעשוי להתיש בתהליך הלמידה, וכל זאת עם הרבה כיף והנאה, אני שמחה לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון!

 

אז למה בכלל ללמוד ספרדית?

ידע הוא כוח, היום יותר מתמיד. הצטרפתם למיליוני אנשי עסקים ואנשי מקצוע אשר החליטו לשפר את איכות חייהם ולפתוח דלתות לעולם הגדול – במלוא מובן המילה.

לא משנה איפה אתם גרים, במה אתם עוסקים, ומה הרמה הנוכחית שלכם בספרדית – מה שחשוב הוא איפה אתם רוצים להיות בעוד כמה שבועות, חודשים, או שנה מהיום.

לפני שנמשיך אני רוצה לשתף אתכם במטרה שלי. המטרה שלי היא שתיקחו בדיוק כל מה שאתם צריכים כדי לשפר את הספרדית שלכם: הכלים, המידע והתוכן הם משמעותיים עבור כל אחד שמחליט ומתחיל ללמוד ספרדית. אבל, וזה אבל גדול, זה לא אומר שהם יעבדו בשבילכם או במקומכם רק בגלל שקראתם או הזנתם, בדיוק כמו ששינוי לא יקרה כי קניתם ספר הדרכה או השתתפתם בקורס. חובת היישום של השיטות והחומר הנלמד – עליכם!  אני כאן כדי שזה באמת יקרה – האמינו לי, אני מדברת מניסיון רב שנים.

לדבר ספרדית כבר מהשיעור הראשון בכל מקום בעולם
השיטה שפיתחתי ללימוד ספרדית תעשה לכם סדר בראש ובמחברת ותגרום לכם להתחיל לדבר ספרדית כבר מהשיעור הראשון.

אז למה ללמוד ספרדית ולמה דווקא עכשיו?

  • ספרדית כבר הוגדרה כשפת העתיד בגלל הגידול בכמות הדוברים בעשר השנים אחרונות.
  • מדברים ספרדית בחמש היבשות ביותר מ – 21 מדינות בעולם.
  • היום יש ברחבי העולם כ- 559 מיליון דוברי ספרדית.
  • ספרדית היא השפה השנייה הכי מדוברת ונלמדת בעולם (ארבעים מיליון רק בארצות הברית).
  • ברשתות חברתיות היא כבר תפסה את המקום השני מזמן: בפייסבוק לבדה יש מעל ל-80 מיליון משתמשים.

מה גורם לשיטה שלי להצליח פעם אחר פעם עם אלפי תלמידים?

במשך כ-20 שנה פיתחתי שיטות ללמוד ספרדית שמוכיחות את עצמן כל פעם מחדש. בין היתר, טכניקות וקיצורי דרך קלים להבנה. והכי חשוב, תרגילי יישום המניבים תוצאות כבר מהיום הראשון.

ספר לימוד ותרגול ספרדית
"ספרדית לאנשים עסוקים" אם מזמן אתם חולמים לדבר ספרדית ואתם לא יודעים מאיפה להתחיל, או התחלתם ללמוד לבד ועוד לא ראיתם שיפור משמעותי הספר הזה הוא בשבילכם!

אז איך עושים את זה? פשוט לוקחים עוד החלטה קטנה. אתם יכולים לדבר כמה שתרצו ומתי שתרצו ולשלוט בשפה במהירות שרק תרצו. אבל אתם צריכים להשקיע. האם זה יקרה מהיום למחר? אולי מעט יותר זמן. אך אני מבטיחה דבר אחד. אם תקבלו את ההחלטה – תוכלו לעשות זאת ולהגיע להישגים שיפתיעו אתכם ואת הסובבים אתכם.

ומאיפה אני יודעת את זה? כי זה קורה לתלמידים שלי כל יום. כי זה בדיוק מה שקרה לי לפני 20 שנה כשעליתי לארץ. כאישה שחיה ונושמת שפות, ולומדת כל מה שאני רוצה, הדרך לא הייתה קלה עבורי. גם אני, בדיוק כמוכם, נתקעתי בכל מיני מחסומים ואפילו "פניות פרסה", אבל כל הזמן ידעתי שזה אפשרי וששום דבר לא יזיז אותי מהמטרה שלי. תמיד אמרתי לעצמי: "אני אדבר עברית שוטפת – כי באתי כדי להצליח”.

למרות שבאותה התקופה דיברתי ארבע שפות נוספות, ידעתי שאני חייבת לדבר עברית כי זו השפה העיקרית בישראל, וההצלחה האישית והמקצועית שלי תלויה בזה. ידעתי בוודאות שברגע שאני אשלוט בשפה לא יהיה דבר שיעצור אותי.

 

איך עושים את זה נכון?

ספרדית שיעורים מומלצים אונליין
עם ניסיון של 20 שנה, השיטה שפיתחתי מוכיחה את עצמה כל פעם מחדש. עם מחוייבות מינימלית, כל אחד יכול ללמוד ספרדית בזמן קצר.

והנה אני כאן, מולכם, עם הרבה ביטחון בשפה. נכון שאני עושה שגיאות פה ושם, נכון שלפעמים כותבת א׳ במקום ע׳ או ה׳, ונכון שלפעמים חסרות לי כמה מילים בשביל להסביר מה שאני רוצה. אבל היי! אני עוסקת במה שאני אוהבת, ואני חיה את החיים שאני רוצה, הקמתי את המשפחה שחלמתי להקים, החברים הכי טובים שלי הם ישראלים, ואני פוגשת בעברית בכל יום אנשים מקסימים.

כל זה לא היה קורה לולא הייתי מפוקסת ודבקה במטרה שלי. והמטרה הייתה חזקה ממני. ידעתי שאם אני רוצה להצליח אני חייבת לעשות את זה, גם אם זה אומר לפעמים לקום יותר מוקדם בבוקר, לוותר על צפייה בטלוויזיה, להפסיק לבזבז זמן ברשתות החברתיות ולנצל כל דקה.

לדבר ספרדית תוך זמן קצר זה אפשרי. כל מה שאתם צריכים זה להחליט שאתם רוצים את זה. אני כאן לעזור לכם לבנות את תכנית הפעולה שתוביל אתכם להשגת המטרה.

כדי לעזור לכם לעשות את זה יצרתי מספר קורסים, וכתבתי את הספר "ספרדית לאנשים עסוקים".

הקורס והספר ייקחו אתכם צעד אחרי צעד, ויגישו לכם את הנוסחה המדויקת שתעזור לכם לדבר ספרדית בביטחון ובקלות.

מגיע לכם כל מה שתרצו – רק תחליטו שאתם רוצים את זה.

בהצלחה,

לאורה

כתיבת תגובה

תפריט נגישות