ללמוד ספרדית לבד: איך בונים תכנית עבודה?

לימוד שפה הוא אתגר לא פשוט. אם החלטתם לקחת אותו על עצמכם – כבר מגיעה לכם טפיחה על השכם. על אחת כמה וכמה, אם החלטתם ללמוד ספרדית לבד. אז כבר קיבלתם את ההחלטה. ומה עושים עכשיו?

קורס ספרדית למתחילים: הספר שיילמד אתכם לדבר ספרדית במהירות
קורס ספרדית למתחילים: הספר שיילמד אתכם לדבר ספרדית במהירות

הסיבות שאתם אוהבים ללמוד לבד יכולות להיות רבות ומגוונות. אולי אין לכם זמן ללכת לשיעורים? או שאתם מכירים את עצמכם ואתם יודעים שבדרך כלל לבד הולך לכם טוב יותר? ואולי מבחינה כלכלית קשה לכם לשלם כעת על שיעורים פרטיים? זה בכלל לא משנה – כל הסיבות מוצדקות. אבל גם מי שבוחרים ללמוד לבד – כדאי להם לקבל ליווי מקצועי.

אני מורה לספרדית כבר כעשרים שנה, במהלכן פיתחתי שיטה מוכחת ללימוד ספרדית בצורה ממוקדת ויעילה. מה זה אומר? זה אומר שאצלי לא תלמדו את כל המילים וכללי הדקדוק בספרדית בבת אחת. זוהי משימה בלתי אפשרית גם בחיים שלמים! לעומת זאת, על פי השיטה אנחנו מתמקדים בתרגול ויישום, כך שהחומר הממוקד שנכנס – נכנס כדי להישאר.

 

למה ללמוד ספרדית לבד באינטרנט הוא אתגר כפול בימינו?

לימוד ספרדית באינטרנט עלול להיות מאתגר מדי. לא בגלל שאין בו חומר, אלא דווקא בגלל שיש בו יותר מדי חומר. אלפי תלמידים שהתחילו ללמוד באופן עצמאי ממקורות שונים התייאשו בשלב מוקדם יחסית, ו"נתקעו" ברמת מתחילים…

לעומת זאת, הספר "ספרדית זה משחק ילדים" מיועד לאלה שרוצים ללמוד לבד, וזקוקים לתכנית עבודה מקצועית. תכנית שתהיה מדויקת, מבוססת על קיצורי דרך, ומדגישה בעיקר בעיקר על יישום ותרגול.

 

מה הופך את הספר שלי "ספרדית זה משחק ילדים" לסיפור הצלחה?

סוד ההצלחה של הספר שלי, שבזכותו רבים הצליחו ללמוד ספרדית לבד, הוא תכנית העבודה המדויקת שהוא מציע. הספר מתחיל בתרגול כבר מהעמוד הראשון, וכולל תרגילים ומשימות שיעזרו לכם לבנות תכנית לימודים בזמן, בקצב ובמקום הנוחים

לדבר ספרדית במהירות לבד הספר ללימוד עצמי
הספר שילמד אתכם ספרדית למתחילים בצורה ממוקדת, בלי עומס יתר של חומר, ובדגש על מה באמת חשוב כדי להתחיל לדבר בביטחון.

לכם. כמו בכל תחום ידע, תרגול הוא האמצעי הבטוח ביותר להשיג הטמעה איכותית של החומר שכבר למדתם. במילים אחרות, מי שלא משתמש – מאבד…

בנוסף, רכישה חד פעמית של הספר "ספרדית זה משחק ילדים" תקנה לכם את "גלגלי העזר" אותם צריך בשביל להתחיל לרכוב במסע לרכישת השפה הספרדית. מובטח לכם שתופתעו כמה מהר בעזרת השיטה ותכנית הלימודים המסודרת שהספר מציע כבר לא תזדקקו להם, ותרכבו לבד במהירות מסחררת.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות