ללמוד ספרדית מהבית: איך מתמודדים עם הצפת מידע?

כל מי שניסה ללמוד ספרדית מהבית באינטרנט נתקל באותה בעיה: יש הרבה חומר. המון חומר. הרבה יותר מדי. הדבר גורם שתי בעיות, שעלולות לגרום לרבים ורבות לוותר על החלום להשגת השפה הספרדית.

הבעיה הראשונה היא שקשה לדעת מאיפה להתחיל. עם כזאת כמות של ידע, זה באמת מאוד קשה. בשפה הספרדית יש קרוב ל-100,000 מילים, ו-12 זמנים דקדוקיים… כל אתר מציע התמקדות בהיבט אחד, כל עמוד מנסה להציע שמה שכתוב אצלו הוא הבסיסי והחשוב ביותר, וקל מאוד לקבל סחרחורת וללכת לאיבוד.

הבעיה השנייה, ואולי הקשה יותר, היא שקשה לעקוב אחר ההתקדמות שלכם ברכישת השפה. כאשר כמות הידע המוצעת באינטרנט היא אינסופית, זה כמעט בלתי אפשרי להבין היכן אתם נמצאים ביחס למטרה הסופית. המעקב אחר ההתקדמות הוא חיוני לא רק כדי לעשות זאת בצורה יותר מקצועית, אלא על מנת לשמור על המוטיבציה ללמוד לאורך זמן. במקרים רבים, הסיבה שישנם תלמידים שמתחילים ללמוד ספרדית ולא ממשיכים, היא בעיית מוטיבציה.

 

העיקרון הכי חשוב בלמידה נכונה: איכות ולא כמות

בעידן האינטרנט, קורס ספרדית למתחילים טוב הוא כזה שיודע לעזור לכם להתמודד עם בעיית הצפת המידע בצורה הטובה ביותר. כדי

תכל'ס מדברים ספרדית קורס ספרדית בזום
הירשמו עוד היום לקורס ספרדית בזום, והצטרפו לאלפי תלמידים שכבר מדברים ספרדית בקלות ובביטחון

ללמוד ספרדית מהבית באופן איכותי לא צריך להתמקד בכמות, אלא באיכות. איכות של חומר בהקשר של למידת שפה נמדדת ברמת התרגול והיישום של החומר הנלמד.

החומר בקורסים שלנו הוא ממוקד מאוד. במקום להציף בכמויות חומר שקשה מאוד ללמוד, ואז במקרה הגרוע הוא לא נכנס לראש ובמקרה הפחות גרוע הוא נכנס ואז שוכחים אותו – אנו מתמקדים בקצת חומר כל פעם. וכפי שמיד נסביר, הדרך הטובה ביותר לחרוט אותו טוב טוב בזיכרון – היא היישום המיידי שלו. העיקרון השני: דיבור.

גם אם רוצים ללמוד ספרדית מהבית לבד, חובה להקפיד לתרגל דיבור, דיבור ושוב – דיבור

אין זה מפתיע, שהשיטה שפיתחתי מוכיחה את עצמה כל פעם מחדש. כיום יש לי אלפי תלמידים לשעבר שמדברים ספרדית בביטחון ובקלות. וכיצד עשיתי זאת? במקום להציף אותם במידע עודף, כזה שלא בטוח הם ישתמשו בו בעתיד, הזמנתי אותם לדבר איתי בספרדית. ממש כבר מהדקות הראשונות של הקורס.

לימוד השפה הספרדית בזמן קצר עם תוצאות באחריות
לימוד השפה הספרדית מעולם לא היה נגיש יותר: בזמן קצר, אם מפרידים בין עיקר לטפל, אפשר להגיע לתוצאות מרשימות.

בעזרת שיטה זו, כאשר תתחילו לדבר כבר בשיעור הראשון, בתוך 45 יום תהיו מסוגלים לנהל שיחה בספרדית. בנוסף, תהיו מסוגלים להמשיך בתהליך רכישת השפה הספרדית שהוא מהנה ולעולם לא נגמר. זאת משום שתעשו זאת בצורה חכמה. בצורה ממוקדת. באופן שיקדם אתכם לעבר הגשמת החלום – שליטה בשפה הספרדית.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות