מורה פרטית לספרדית בירושלים? בתל אביב? תתקדמו לזום

מחפשים מורה פרטית לספרדית בירושלים? או בתל אביב? או בכל עיר אחרת? אנחנו מזמינים אתכם לחשוב שוב. היום, בכלל לא צריך לצאת מהבית. אז מה היתרון של הקורס שלנו שמתנהל כולו בזום?

 

בואו להכיר את השיטה שהוציאה אלפי תלמידים ממעגל המתחילים

שיעורי ספרדית בזום קורס מעשי וחוויתי בו תכל'ס נדבר ספרדית בביטחון ובקלות מהשיעור הראשון
שיעורי ספרדית בזום: קורס מעשי וחוויתי בו תכל'ס נדבר ספרדית בביטחון ובקלות מהשיעור הראשון

תלמידים רבים מגיעים אליי אחרי שהם ניסו ללמוד ספרדית באופן עצמאי – והרימו ידיים. מה שקרה לרובם, הוא תופעה שקיימת הרבה בעידן האינטרנט. תופעת הצפת המידע. ברשת יש כל כך הרבה חומר ללימוד ספרדית, עד שבמקום יתרון זה הפך לחיסרון. מאיפה מתחילים? על מה לתת דגש? ומתי כבר אוכל תכל'ס לדבר ספרדית בביטחון?

לא כדאי לנסות ללמוד את כללי הדקדוק, ולהרחיב כמה שיותר את אוצר המילים שלו בזמן קצר. מי שמנסה, ברוב המקרים יגיע למצב של הצפת מידע. מה שיגרום לו לעזוב את האתגר ואולי אפילו לשכוח בתוך חודש או חודשיים את כל החומר שהוא למד. לעומת זאת, השיטה שפיתחתי דוגלת במוטו אחר. בלימוד ספרדית, פחות זה יותר. הרבה יותר.

אלפי תלמידים שעברו אצלנו במשך יותר מ-16 שנה התחילו לדבר ספרדית כבר בשיעור הראשון. ולא, אנחנו לא קוסמים. פשוט הבנו שהדרך להתמודד עם הצפת המידע היא לעשות סדר בבלגאן, לעבוד על פי שיטת עבודה ברורה, מדוייקת והכי חשוב – ממוקדת.

 

מי צריך מורה פרטית לספרדית בירושלים כשיש קורס מושלם בזום?

אצלנו בקורס ספרדית למתחילים בזום לומדים את כל מה שצריך כדי לנהל שיחה בסיסית בספרדית – אבל רק את מה שצריך. בקורס לא הולכים לאיבוד בין רשימות של מילים, חוברות על חוברות של כללי אצבע, והליכה זהירה מדי בין הטיפות. במקום זאת, אנחנו לומדים מספר קטן של מילים בכל פעם, אבל מתרגלים אותן כך שלעולם לא נצטרך ללמוד אותן שוב. אנחנו לומדים רק קומץ של כללי אצבע. כאלה שעוזרים להתמודד בזמן אמת בשיחה שאתם מנהלים בספרדית.

אצלנו לא הולכים בזהירות. ולא מגיעים לרמת שלמות בספרדית לפני שמעזים לפתוח את הפה (אגב, מטרה בלתי אפשרית, משום שהיא לא מוגדרת בצורה טובה). במקום זאת, קופצים היישר למים העמוקים, ותכל'ס מדברים ספרדית. לפי השיטה, לומדים הרבה יותר חומר לאורך הזמן. ולומדים אותו רק פעם אחת. הכלל הוא מאוד פשוט: אחרי שמדברים – כבר לא שוכחים.

השיטה תעשה לכם סדר בראש ובמחברת, תמקד אתכם במה שחשוב כדי להשיג את המטרה שלכם. לדבר ספרדית בקלות, בביטחון ובזמן קצר. וכמובן, תביא לכם תוצאות מדהימות שיפתיעו גם אתכם, כבר מהשיעור הראשון.

 

תוך כמה זמן רוכשים רמה בספרדית בקורס ספרדית בזום?

הקורס בזום עובד לפי לוח זמנים מדוייק, בו בכל שיעור מתקדמים על בסיס מה שנלמד בשיעור הקודם. איתנו יש לכם הזדמנות להצטרף לקורס מעשי וחווייתי בו תלמדו תוך 12 שיעורים כל מה שצריך כדי לנהל שיחה בספרדית בביטחון ובקלות.
אז למה אתם מחכים? אנחנו ממש כאן, מעבר לקליק!

כתיבת תגובה

תפריט נגישות