מילים בספרדית פותחות דלתות: למה כל כך חשוב לדבר ספרדית?

בעולם הגלובלי של היום, ידע של שפה הוא כוח. לא משנה מה תעשו בחיים המקצועיים שלכם, או בתרבות הפנאי שלכם. ככל שתדעו יותר שפות, כך תרחיבו בצורה משמעותית את היכולת שלכם לתקשר עם אזרחי העולם. היום כבר כולם יודעים: מילים בספרדית הן היתרון היחסי שלכם על פני אחרים.

אנגלית היא ללא ספק השפה החשובה ביותר שכל אחד במדינת ישראל צריך לדעת. באמצעותה ניתן לתקשר עם רוב העולם, להבין טקסטים על מוצרים, בטלוויזיה וכדומה. איתה ניתן לטייל בנוחות ובביטחון ברוב חלקי הגלובוס. אז למה ספרדית?

 

מורה פרטית לספרדית על רקע מפה של העולם עם מילים בספרדית
מילים בספרדית יכולות לשמש אתכם כמעט בכל מקום בעולם. אחד מכל שבעה אנשים בעולם דובר ספרדית!

מילים בספרדית הן המילים הכי מדוברות בעולם אחרי סינית ואנגלית

ספרדית היא השפה השלישית המדוברת ביותר בעולם – אחרי סינית-מנדרינית ואנגלית. ברחבי העולם יש 477 מיליון אנשים שספרדית היא שפת האם שלהם – כמעט 6% מבני האדם בעולם. לשם השוואה, דוברי האנגלית כשפת אם הם רק כ-4.6% מבני האדם בעולם. 

נוסף עליהם, יש 572 מיליון נוספים שדוברים ספרדית שלא כשפת אם. כמו גם כ-21 מיליון סטודנטים לספרדית. סך הכל, 14% מהעולם דובר ספרדית ברמה כזו או אחרת. אחד מכל שבעה אנשים… אגב, אם תחליטו להישאר עם עברית בלבד, כמעט לא יהיה לכם עם מי לדבר. דוברי עברית מהווים כעשירית האחוז בלבד.

 

דרכון ויומן מסע לקראת טיול בדרום אמריקה
הספר שלי ללימוד ספרדית באופן עצמאי. מבוסס על שיטה מוכחת עם אלפי תלמידים מרוצים שהצליחו לדבר ספרדית במהירות.

הספרדית לא רק נפוצה בכמות דוברים, אלא גם בפיזור גיאוגרפי

מה שעוד מיוחד בשפה הספרדית, היא שהיא חוצה גבולות. בכל יבשת ישנם דוברי ספרדית, שאריות לאימפריה הספרדית הגדולה ששלטה על מקומות בכל העולם. ממערב אמריקה הלטינית, דרך מרכז אמריקה וצפון אפריקה, ועד הפיליפינים (הידעתם שמדינת האיים הזו באוקיינוס השקט קרויה על שם פליפה השני מלך ספרד?)

בנוסף, לא כל דוברי הספרדית יודעים אנגלית ברמה מספיקה. יש מדינות דוברות ספרדית בהן רמת האנגלית הממוצעת בקרב האוכלוסייה מאוד נמוכה. בדרום אמריקה, בצפון אפריקה ואפילו הדורות הוותיקים במדינת ספרד – יודעים אנגלית מאוד בסיסית, אם בכלל.

לכן, מי שחשוב לו להגדיל את אפשרויות התקשורת שלכם ברחבי העולם, בשביל ענייני עבודה, בשביל לטייל, או סתם לפתוח יותר דלתות לכל מטרה שהיא, ומי שרוצה להבין את הכדורגל והטלנובלות והרגטונים בשפת המקור היפהפייה – לימוד ספרדית היא האתגר הבא שלו.

 

אז מה הצעד הבא?

ספרדית זה משחק ילדים: הספר ללימוד עצמי
הספר "ספרדית זה משחק ילדים" ילמד אתכם לדבר ספרדית במהירות בכיף, בביטחון ובאחריות.

אתם יודעים מה? זה אפילו לא כל כך קשה. כל מה שצריך הוא רצון ומוכנות ללמוד, זמן שבועי – ולהתחיל לדבר כבר מהפרק הראשון. הספר שלי, "ספרדית זה משחק ילדים", מתאים עבור כל מי שרוצה ללמוד ספרדית באופן עצמאי. ורוצה את זה כאן ועכשיו.

כבר היום תוכלו להתחיל לדבר ספרדית. כל שעליכם לעשות הוא להזמין את הספר בגרסה הדיגיטלית או המודפסת, לפתוח אותו במקום ובזמן הנוחים לכם ולצאת למסע.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות