ספר לימוד ספרדית שילמד אתכם ללמוד נכון

קודם כל, להתחיל ללמוד ספרדית זה מאוד מוערך! אז ראשית, כל הכבוד לכם אם הגעתם עד לפה! מדובר באתגר לא פשוט, למרות שיש לא מעט שחושבים שמדובר בשפה קלה. האמת היא שספרדית, כשנכנסים לעומק, היא די מאתגרת. תיווכחו בכך בכל ספר לימוד ספרדית או אתר אינטרנט עם חומר בספרדית למתחילים. אוצר המילים בספרדית הוא מאוד גדול, והדקדוק מאוד שונה מעברית ואפילו מאנגלית.

אולם, מה שקורה הרבה פעמים, הוא שהמתחילים מנסים להגיע לבסיס רחב של שפה לפני שהם מתחילים לדבר. מנסים לעתים להגיע לבסיס רחב מדי. אבל, ספרדית היא כל כך עשירה, והדקדוק שלה כל כך צבעוני. לכן, קשה לשים את האצבע איפה בשלב ההתחלתי אפשר להתחיל לדבר במקביל להמשך הלמידה.

 

לדבר ספרדית במהירות לבד הספר ללימוד עצמי
הספר שילמד אתכם ספרדית למתחילים בצורה ממוקדת, בלי עומס יתר של חומר, ובדגש על מה באמת חשוב כדי להתחיל לדבר בביטחון.

אז מתי מתחילים לדבר אם לומדים בעזרת ספר לימוד ספרדית "ספרדית זה משחק ילדים"?

במצב כזה, ובשילוב עם כמויות חומר אינסופיות שיש ברשת, קל ללכת לאיבוד ולהרים ידיים. ואכן, למרבה הצער, רבים מחליטים להפסיק ללמוד את השפה.

השיטה ללימוד ספרדית המוכחת, שבניתי על סמך ניסיון של 16 שנים ואלפי תלמידים, מתחילה דווקא מהסוף. אצלי מדברים ספרדית כבר מהשיעור הראשון! הספר שלי "ספרדית זה משחק ילדים" לא ישאיר אתכם רק עם כללי דקדוק יבשים או ערמה של אוצר מילים. הדגש בספר הוא כל הזמן על דיבור. להעז, לתרגל, לדבר.

בשיטה זו, אנו מבינים ומשלימים עם העובדה שאת הספרדית אפשר להמשיך ללמוד גם חיים שלמים. אך זה לא אומר שאי אפשר להתחיל לתקשר. זה לא אומר שאי אפשר להגיע לרמה מכובדת מאוד של שליטה בשפה בתוך זמן קצר, גם אם לא מושלמת.

הדבר השני החשוב ביותר הוא כיצד לא לאבד את הביטחון במצבים בהם אנו לא יודעים משהו. בעיקר אם זה במהלך שיחה בספרדית. כמובן שיש דברים שלא נבין במהלך השיחות הראשונות – הרי רק עכשיו התחלנו! אבל, חשוב לא להיבהל ממצבים כאלה, ולהיפך – לנצל אותם כדי להתקדם בשפה. 

כיצד עושים זאת? בשביל זה פיתחתי את "גלגלי ההצלה". כל גלגלי ההצלה שאספתי במהלך השנים, וכבר שירתו אלפי תלמידים במצבי אמת, מופיעים בספר. הם מלמדים אותנו כיצד לקחת סיטואציה שנראית כמו חולשה, ולהפוך אותה למקפצה.

אחרי שתתחילו לדבר ספרדית כבר מהשיעור הראשון – יהיה קשה לכם לעצור בהמשך התהליך של רכישת השפה הספרדית. כל שנותר לכם לעשות הוא להזמין את הספר בגרסה הדיגיטלית או בגרסה המודפסת, ולהתחיל בו ברגע את המסע המרגש. המסע המרגש לרכישת השפה הספרדית.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות