קורס ספרדית אונליין: כיצד מתנהלים השיעורים?

משבר הקורונה הכריח גם את מי שהיו רגילים להיפגש למטרת שיעורים פרטיים לעבור למתכונת של שיעורים אונליין. אבל עוד לפניו, היו רבים שדווקא העדיפו קורס ספרדית אונליין. לימוד ספרדית באונליין נהנה ממגוון יתרונות: גמישות מקסימלית בזמן ובמקום של השיעור, חיסכון בזמן של נסיעות (אם אתם הולכים למורה) או עלויות שיעור נמוכות יותר (אם המורה מגיע אליכם) ועוד.

שיעורי ספרדית באונליין הם הדרך היעילה והנוחה ביותר ללמוד ספרדית
שיעורי ספרדית באונליין יעזרו לכם לחסוך זמן יקר, אותו תוכלו להקדיש לתרגול נוסף של הספרדית.

אז איך מתנהלים שיעורים אונליין?

מאוד פשוט! מנצלים את כל היתרונות שיש לטכנולוגיה להציע, וכך מתגברים על החוסר במפגש הפיזי. במהלך השיעור, המצלמות שלי ושל התלמיד פועלות. כך תראו אותי בריבוע קטן בקצה המסך לאורך כל השיעור, ואני אראה אתכם.

החשיבות של הפעלת המצלמה היא, ששפה לא עוברת רק בצלילים! שפה היא גם תנועות שפתיים, תנועות גוף, הבעות פנים… תראו בעצמכם איך כבר בשיעור הראשון תתחילו לדבר ספרדית, גם אם לפני כן לא ידעתם אפילו איך אומרים בספרדית "שלום" (הולה, כמובן). הרבה מזה קורה בזכות הבעות הפנים שלי בזמן שאני מדברת ומדגימה משפטים.

אז למה הווידאו מופיע רק בריבוע קטן ולא על כל המסך? במהלך כל השיעור, ישנו קובץ וורד פתוח, ובו אני מתעדת את כל השיעור. כל מילה, כל משפט, כל כלל אצבע, כל טיפ  – כל דבר שאנחנו לומדים על הדרך. בשיטה שפיתחתי, אנחנו מתחילים ישר עם לדבר ספרדית, ואת כל השאר כבר לומדים תוך כדי תנועה. כדי לא לשכוח, כל הדברים מתועדים על ידי. בסוף כל שיעור אתם מקבלים את הקובץ המסכם של השיעור. כך תוכלו לקרוא בו ולשנן את הדברים החדשים שנלמדו לפני השיעור הבא.

קורס ספרדית אונליין מומלץ על ידי אלפי תלמידים
מבלי לצאת מהבית ניתן להגיע לרמה גבוהה מאוד של ספרדית עם ביטחון בתוך מספר שבועות.

מה כולל קורס ספרדית אונליין?

לכל שיעור בקורס ספרדית אונליין ישנו נושא עיקרי, בדרך כלל קונספט בספרדית, זמן דקדוקי, או נושא שיחה. סביב הנושא העיקרי בנוי כל השיעור, כאשר הדגש בכל השיעורים, החל מהשיעור הראשון, הוא הדיבור. השיטה שפיתחתי הוכיחה את עצמה במשך 18 שנה ואלפי תלמידים. הלקח ברור: דיבור הוא התרגול הכי טוב, ושיטת ההטמעה הטובה ביותר של חומר חדש.

בעזרת השיטה שלי אותה אני מעבירה בשיעורי הספרדית אונליין, תוכלו לצאת במהרה מרמת ספרדית למתחילים. סוף סוף תוכלו להפסיק ללמוד את אותו הדבר פעם אחר פעם. ותופתעו לגלות שאתם מתחילים לדבר ספרדית בביטחון ובקלות מהר משחשבתם.

2 מחשבות על “קורס ספרדית אונליין: כיצד מתנהלים השיעורים?”

כתיבת תגובה

תפריט נגישות