קורס ספרדית אינטרנטי: מתי תכל'ס מתחילים לדבר?

בטח לא תאמינו אם אגיד לכם שהתשובה שלי היא: כבר בשיעור הראשון. אולי עוד פחות תאמינו לי אם אגיד לכם: כבר מהדקות הראשונות של השיעור הראשון. אבל זוהי האמת לאמיתה. ויש לי קורס ספרדית אינטרנטי להציע לכם, שכבר הוכיח לתלמידים רבים שזה אפשרי.

שיעורי ספרדית בזום קורס מעשי וחוויתי בו תכל'ס נדבר ספרדית בביטחון ובקלות מהשיעור הראשון
שיעורי ספרדית בזום: קורס מעשי וחוויתי בו תכל'ס נדבר ספרדית בביטחון ובקלות מהשיעור הראשון

הקורס שפיתחתי מבוסס על ניסיון רב. על פי השיטה, הרבה ידע עלול ליצור מצב של "ידע עודף". ידע עודף הוא ידע שמעמיס עלינו יותר מדי, ולא בא לידי ביטוי בתרגול בפועל. עבור חלק קטן מהאנשים, ידע עודף אולי לא מהווה בעיה. אולי כי יש להם יכולות זיכרון פנומנליות, או אין להם דאגות אחרות על הראש. אבל עבור רובנו, וגם אני בתוכם, ידע עודף עלול לשתק אותנו, לייאש אותנו, ולמנוע מאיתנו להגשים את המטרה של לימוד ספרדית.

המפתח להצלחה של קורס ספרדית אינטרנטי הוא הקניית הביטחון העצמי

לעומת זאת, אם לא מנסים להגיע לרמת שליטה גבוהה של ידע לפני שפותחים את הפה, ופשוט מתחילים לדבר כבר מהשיעור הראשון, רוכשים את המפתח להצלחה בשלב המוקדם והקריטי – ביטחון עצמי.

בואו נסתכל על שחייה, כדוגמא. שחייה לא לומדים בעזרת מצגת וספר לימוד. הדרך היחידה ללמוד היא באמצעות כניסה למים, גם אם הם עמוקים וקרים! כך גם שפה: פשוט להתחיל לדבר. כך תוכלו לזהות איפה אתם מתקשים, איפה חסרה לכם המילה או הדקדוק להרכיב את המשפט אותו אתם רוצים תכל'ס להגיד – ולהתמקד בהשלמת הפער הספציפי הזה.

 

אז למה בכלל צריך ללמוד בקבוצה?

בועות דיבור צבעוניות
קורס ספרדית אינטרנטי שיגרום לכם להתחיל לדבר עם החברים לקבוצה כבר מהשיעור הראשון

לימוד ספרדית באינטרנט באופן עצמאי יכול להיות מתעתע, בגלל שיש הרבה חומר. אבל, כפי שיעידו אלפים שהתחילו ונתקעו בשלב התחלתי מבלי להצליח לדבר, ככל הנראה באינטרנט אין הרבה חומר, אלא יש בו יותר מדי…

השיטה המתמקדת בלימוד תכל'ס מה שצריך בשביל לנהל שיחה. אפילו יותר ממוקד מזה – מה שאתה צריך בשביל לנהל את השיחה שלך. ההתמקדות מובילה ללמידה מהירה יותר, יעילה יותר, והכי חשוב – מעשית יותר.

ברגע שתתחילו לדבר כבר מהשיעור הראשון, כבר לא תרצו להפסיק. ובתוך מספר שבועות, תגיעו לרמות שלא האמנתם שתוכלו להגיע בזמן כל כך קצר. לא מאמינים? מוזמנים לשאול את אלפי התלמידים שלי שניסו והצליחו להגשים את המטרה.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות