קורס ספרדית למתחילים: למה להתחיל דווקא עכשיו?

האתגר של לימוד שפה חדשה מצריך זמן, סבלנות ולא מעט אנרגיות. לכן, זה לא מפתיע שרבים שרוצים להתחיל קורס ספרדית למתחילים דוחים את תאריך ההתחלה כל הזמן. רק אסיים את הלימודים, רק אתקבל לעבודה החדשה, רק אתאקלם במשרה החדשה, רק אחכה שהילדים יגדלו עוד קצת…

אבל האמת היא, שמי שדוחה – תמיד ימצא סיבות נוספות לדחות. בעולם בו אנחנו חיים, אין דבר כזה ואקום! אנחנו לא יכולים לקחת חופשה מהכל, ולהתמקד רק בלימוד ספרדית. אם זה היה אפשרי, מה טוב. אבל המציאות מכתיבה לנו לוחות זמנים אחרים.

אבל מה אם אגיד לכם שדווקא עכשיו הוא הזמן הטוב ביותר ללמוד ספרדית? ב"עכשיו", אני מתכוונת לממש רגעים אלה, שאתם קוראים את הפוסט הזה, שאתם משוטטים ברשת ומתעניינים בלימוד ספרדית… אם כבר התחלתם להתעניין בלימוד ספרדית באופן כללי – אני מתכוונת להירשם לקורס ספרדית עוד היום!

 

קורס ספרדית למתחילים – כאן ועכשיו!

תנו לי להסביר. בגלל שספרדית היא אתגר שמצריך מאיתנו הרבה, אנחנו נוטים לדחות את ההתחלה. אך ככל שדוחים אותה – המטרה מתרחקת מאיתנו, ונראית יותר ויותר קשה להשגה. אבל, במציאות זה לא נכון! במציאות מה שצריך לעשות, זה לקפוץ למים העמוקים, ולצאת לדרך!

רקטה כחולה: קצב לימוד ספרדית מטורף
לא קל להתחיל קורס ספרדית למתחילים. אבל ברגע שמתחילים – כבר קשה מאוד להפסיק…

על פי השיטה שלי, אנחנו נתחיל לדבר כבר מהשיעור הראשון. לא סתם מהשיעור הראשון – כבר בדקות הראשונות. מהניסיון שצברתי ביותר מ-16 שנות הוראה ואלפי תלמידות ותלמידים, ברגע שקופצים באומץ למים העמוקים, פתאום מבפנים הם לא מרגישים כל כך קרים…

ההחלטה להתחיל היא הצעד הקשה ביותר בקורס. אבל ברגע שתתחילו – תגלו כמה אנרגיות ומוטיבציה תקבלו, מכך שתוכלו לראות את ההתקדמות בתוך ימים ספורים, מכך שתוכלו לשוחח בביטחון תוך שיעורים אחדים, ומכך שבזמן קצר תגיעו לרמה שתוציא אתכם מהמעגל "ספרדית למתחילים" ותכניס אתכם לליגה של הגדולים.

 

ספרדית בקבוצה – מהר יותר, יעיל יותר

וכאן מגיעה ההפתעה הגדולה. בניגוד למה שרבים חושבים, לימוד בקבוצה הוא ממש לא מאט את הקצב. להיפך, ההפריה ההדדית בשיעורים רק עוזרת לקלוט את החומר. היישום הופך להיות יעיל. והגיוון הופך את הספרדית למעשית יותר, וגם לכיפית יותר.

וכמו כל דבר בחיים: כשנהנים, עושים הכל טוב יותר.

אז למה קורס ספרדית למתחילים עכשיו? תמיד תוכלו למצוא סיבות לדחות. אבל ברגע שתחליטו להתחיל – לא תוכלו למצוא אפילו לא סיבה אחת להפסיק.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות