שיחון ספרדית הוא ממש לא הדרך ללמוד ספרדית בזמן קצר…

שיחונים הם מוצר נהדר, שיכול לשמש להרבה מאוד דברים. אך משהו אחד ברור: שיחון ספרדית לא יכול ללמד אתכם ספרדית. אז נכון, הוא זול, והוא קל, אפשר לקחת אותו לכל מקום, ונראה שכאילו יש בו את כל מה שצריך כדי ללמוד את השפה. כל המילים, לפחות המילים החשובות. ואפילו כמה צירופים וביטויים. אז מה הבעיה?

הבעיה היא ששיחון הוא פתרון למי שכבר יודע את הבסיס של השפה, ויודע להרכיב משפטים וצבר ניסיון בדיבור. שיחון ספרדית הוא לא כלי ללימוד ספרדית למתחילים!

 

אם שיחון ספרדית מכיל את כל המילים בספרדית – למה אי אפשר ללמוד באמצעותו לדבר ספרדית?

לדבר ספרדית כבר מהשיעור הראשון בכל מקום בעולם
השיטה שפיתחתי ללימוד ספרדית תעשה לכם סדר בראש ובמחברת ותגרום לכם להתחיל לדבר ספרדית כבר מהשיעור הראשון.

כדי ללמוד שפה, כמעט כמו בכל תחום חדש אחר בחיים, יש להתחיל מהבסיס. לימוד שיטתי של מילים בספרדית לא יוביל אתכם למטרה בצורה יעילה, ורוב הסיכויים שכלל לא. בספרדית יש 93,111 מילים. למרבה הצער, גם אם תלמדו את כולן – לא תוכלו ממש להתחיל לדבר…

הבסיס של הספר "ספרדית זה משחק ילדים" היא השיטה שגרמה כבר לאלפי תלמידים לדבר ספרדית בקלות בכל רחבי העולם. השיטה מבוססת לא על שינון מילים והרחבת אוצר מילים בספרדית, אלא עבודה שיטתית ומסודרת. בשיטה שפיתחתי, התרגול מגיע מיד בתחילת הספר, והוא מוביל את כל תהליך הלמידה. 

לפעמים, מספיק להכיר רק את המשפטים השימושיים שאני מלמדת בקורס ספרדית למתחילים, כדי לעלות על הגל ולהתחיל לדבר ספרדית וללמוד אותה על הדרך. לא צריך להכיר את כל הפעלים בספרדית כדי לשוחח באופן שוטף: יש קרוב ל-7,000 פעלים! אתם כבר תראו בעצמכם, שמספיק ללמוד את עשרות הפעלים הבסיסיים של השפה. כשזה נוגע לבסיס של שפה חדשה, פחות זה יותר: פחות כמות, הרבה יותר איכות ויעילות.

 

מה כולל הספר "ספרדית זה משחק ילדים"?

הספר ללימוד ספרדית שיעשה לכם סדר בבלגאן
התשובה לשאלה איך ללמוד ספרדית מתחילה ונגמרת בלעשות סדר: מגדירים מטרה, בונים תכנית, ומיישמים מהר.

הספר "ספרדית זה משחק ילדים" יכול לשמש את כל מי שרוצה ללמוד ספרדית באופן עצמאי. הוא כולל את כל הידע הפרקטי כדי להתחיל לנהל שיחה, כאן ועכשיו. כך, המוטיבציה נשמרת בצורה טובה. לא שוקעים ביותר מדי חומר מצד אחד, אך מצד שני מרגישים את ההתקדמות מפרק לפרק.

הספר הוא כמובן בספרדית, אך הוא כולל הסברים ותרגומים בעברית באופן מלא. הספר כולל אתגרים, הוא לא ישאיר אתכם בלי מאמץ. אבל כפי שתיווכחו לדעת תוך זמן קצר, היציאה מאזור הנוחות תכין אתכם לחיים האמיתיים. כך תצברו את הביטחון הדרוש לשני דברים. ראשית, פשוט להתחיל לדבר בספרדית. ושנית, להמשיך במסע הכייפי והאינסופי של שיפור ולמידה של הספרדית.

 

 

אתם עוד פה?

הזמינו עוד היום את הספר "ספרדית זה משחק ילדים". תוכלו לבחור בין הגרסה הדיגיטלית ובין הגרסה המודפסת. תוכלו גם ליהנות מכל העולמות ולהזמין גם וגם. כך או כך, עוד היום תתחילו לדבר בספרדית. באחריות!

כתיבת תגובה

תפריט נגישות