שיעורים בספרדית למתחילים: למה להתחיל דווקא עכשיו?

האתגר של לימוד שפה חדשה מצריך זמן, סבלנות ולא מעט אנרגיות. לכן, זה לא מפתיע שרבים שרוצים להתחיל לקחת שיעורים בספרדית למתחילים דוחים את תאריך ההתחלה כל הזמן. רק אסיים את הלימודים. קודם אתקבל לעבודה החדשה. עוד רגע אתאקלם במשרה החדשה, ואז. רק אחכה שהילדים יגדלו עוד קצת…

אבל האמת היא, שמי שדוחה – תמיד ימצא סיבות נוספות לדחות. תשאלו את עצמכם טוב טוב האם באמת תוכלו מתישהו למצוא זמן שבו תוכלו להקדיש את עצמכם אך ורק ללימוד ספרדית. ואז תגלו, שבעולם בו אנחנו חיים, אין דבר כזה וואקום! אנחנו לא יכולים לקחת חופשה מהכל, ולהתמקד רק בלימוד ספרדית. אם זה היה אפשרי, מה טוב. אבל המציאות מכתיבה לנו לוחות זמנים אחרים.

אבל מה אם נגיד לכם שדווקא עכשיו הוא הזמן הטוב ביותר ללמוד ספרדית? ב"עכשיו", אנחנו מתכוונים לממש רגעים אלה. בזמן שאתם קוראים את הפוסט הזה. ממש ברגע שאתם משוטטים ברשת ומתעניינים בלימוד ספרדית… אם כבר התחלתם להתעניין בלימוד ספרדית באופן כללי – אנחנו מתכוונים להירשם לקורס ספרדית עוד היום!

טיל מצוייר אדום לבן צהוב
בתוך שנים עשר שבועות תוכלו לדבר ספרדית בביטחון. הירשמו עוד היום לקורס ספרדית בזום של לאורה אפשטיין

 

אז איך אפשר להפוך שיעורים בספרדית למתחילים למקפצת מוטיבציה?

תנו לנו להסביר. בגלל שספרדית היא אתגר שמצריך מאיתנו הרבה, אנחנו נוטים לדחות את ההתחלה. אך ככל שדוחים אותה – המטרה מתרחקת מאיתנו, ונראית יותר ויותר קשה להשגה. אבל, במציאות זה לא נכון! במציאות מה שצריך לעשות, זה לקפוץ למים העמוקים, ולצאת לדרך!

על פי השיטה שלנו, אנחנו נתחיל לדבר כבר מהשיעור הראשון. לא סתם מהשיעור הראשון – כבר בדקות הראשונות. מהניסיון שצברנו ביותר מעשרים שנות הוראה ואלפי תלמידים, ברגע שקופצים באומץ למים העמוקים, פתאום מבפנים הם לא מרגישים כל כך קרים…

ההחלטה להתחיל היא הצעד הקשה ביותר בקורס. אבל ברגע שתתחילו – תגלו כמה אנרגיות ומוטיבציה תקבלו, מכך שתוכלו לראות את ההתקדמות בתוך ימים ספורים, מכך שתוכלו לשוחח בביטחון תוך שיעורים אחדים, ומכך שתוך 45 ימים תגיעו לרמה שתוציא אתכם מהמעגל "ספרדית למתחילים" ותכניס אתכם לליגה של הגדולים.

אז למה עכשיו? תמיד תוכלו למצוא סיבות לדחות. אבל ברגע שתחליטו להתחיל – לא תוכלו למצוא אפילו לא סיבה אחת להפסיק.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות