תרגול דיבור בספרדית – הדבר הכי חשוב שתעשו!

אחד מכישורי השפה הבסיסיים בכל שפה הוא הדיבור. בייחוד בשפה הספרדית, המתגלגלת כל כך יפה על הלשון. כדי לדבר ספרדית, צריך ללא ספק ללמוד ספרדית. אבל זה בהחלט לא מספיק. תרגול דיבור בספרדית הוא הדבר הכי חשוב. וצריך ממנו הרבה.

יש לכך שתי סיבות. קודם כל, מה שלא מתאמנים עליו – שוכחים אותו. ולהיפך: ככל שמתאמנים יותר, ככה קולטים טוב יותר את החומר הרבה. ככה לא שוכחים אותו ולא צריך ללמוד אותו שוב ושוב. בנוגע לשפות זה נכון אפילו יותר. תרגול של דיבור יפעיל אצלכם את שרירי הזיכרון באופן הרבה יותר יעיל. הרבה יותר יעיל מאשר שינון בראש או כתיבה – וזה מוכח!

שנית, לדבר הוא האמצעי הטוב ביותר כדי להתקדם ביעילות ובקצב מהיר יותר. ברגע שתתחילו לדבר – כל העולם יכול להפוך להיות בית הספר שלכם! רק צריך למצוא עם מי לדבר, ולעשות זאת כמה שיותר… מי שמדבר – זוכר.

 

אז מתי מתחילים תרגול דיבור בספרדית על פי השיטה שלנו?

בועות דיבור מצויירות מדברות בספרדית
תרגול דיבור בספרדית: קבוצה היא הדרך האולטימטיבית ללימוד ותרגול ספרדית למתקדמים ומתחילים

ומתי מתחילים לדבר ספרדית בקורס ספרדית למתחילים? לא תאמינו, אבל בשיטה שלנו מתחילים לדבר כבר מהשיעור הראשון! ומי שמצטרף ללמידה בקבוצות, יזכה אוטומטית בקבוצת חברים לתרגול השפה גם מעבר לשיעורים עצמם.

מי שמזניח תרגול דיבור בספרדית, למרבה הצער ימצא את עצמו חוזר שוב ושוב על אותו החומר. ממש מרגישים שהולכים במקום. תרגול של הדיבור הוא לא רק הכרחי, אלא הוא גם המקפצה הכי טובה להתקדמות יעילה ומשמעותית אל עבר הגשמת המטרה.

 

"קודם כל צריך לדעת את כל השפה. רק אז להתחיל לדבר" – ממש לא!

מי שאומר לעצמו את המשפט הבא, פשוט מבטיח לעצמו שהוא כנראה יישאר ברמת "מתחיל" הרבה מאוד זמן…

למידת כל השפה הספרדית היא משימה קשה. כנראה היא בכלל לא אפשרית. בכל מקרה אל דאגה – היא לא ממש רלוונטית. אם המטרה שלכם היא לדעת לדבר ספרדית, מספיק פשוט להעז לדבר. לא תאמינו כיצד תוכלו לרכוש את השפה בזמן מהיר.

איך עושים זאת? השיטה שפיתחנו מבוססת על סדר וארגון, ועל מיקוד. המיקוד שם דגש על יישום מהיר של החומר החדש הנלמד. באופן זה, שומרים על התוצאות לאורך זמן, וזאת באחריות. השיטה מבוססת על ניסיון של למעלה מ-16 שנה בהוראת ספרדית.

 

טיל מצוייר אדום לבן צהוב
בתוך שנים עשר שבועות תוכלו לדבר ספרדית בביטחון. הירשמו עוד היום לקורס ספרדית בזום של לאורה אפשטיין

השיטה בנויה כך שמתחילים מהבסיס, ומיד מיישמים אותו בדיבור. המעבר בין שלב לשלב הוא רק בתנאי שהחומר החדש מכל שיעור עבר יישום מיידי בתרגול כתוב ובדיבור. רק כך ניתן להגיע למטרה של לדבר ספרדית בזמן קצר ובקצב התקדמות גבוה.

הדחיפה הראשונה שאני נותנת להתחיל לדבר כבר מהדקות הראשונות של השיעור הראשון, תעזור לכם לאבד את הפחד לדבר ספרדית. כפי שעזרתי לאלפי תלמידים עד היום, תתחילו לדבר בביטחון ובקלות כבר בתחילת הדרך. ואחרי שהתחלתם – אף אחד כבר לא יוכל לעצור אתכם.

מחשבה 1 על “תרגול דיבור בספרדית – הדבר הכי חשוב שתעשו!”

  1. מבקשת לרשום את ביתי יהלי שמעוניינת ללצמוד ספרדית. בת 8. אודה שתחזרו אלי. תודה סיגל 0502123565

    הגב

כתיבת תגובה

תפריט נגישות