במסגרת שיתוף פעולה בין בית הספר מדברים ספרדית לבין מגנוס איתור וחילוץ יצרנו עבורכם

קורס מעשי וחוויתי בן שמונה מפגשים בו תכל'ס נדבר ספרדית בביטחון ובקלות כבר מהשיעור הראשון

בקורס תיחשפו לשיטה הייחודית של לאורה אפשטיין לרכישת ידע וכלים פרקטיים לדיבור ספרדית בטבעיות. השיטה המוכחת מאופיינת ביישום בזמן קצר, שמירה על ההישגים לאורך זמן – והכל במינימום מאמץ ומקסימום הנאה!

תכננתם את הטיול הגדול לדרום או מרכז אמריקה לפרטי פרטים, דאגתן להכל הרבה זמן מראש, אבל יש דבר אחד שחסר – כדי לחוות את התרבות המקומית לעומק, כדי להוציא את המקסימום מחוויית הטיול – חסרה השפה. אם חשוב לכם להוציא את המרב מהטיול, אם אתן הרפתקניות, אם אתם חברותיים ובוער בכם הצורך לתקשר עם הסביבה – חשוב לדעת שרוב התושבים באמריקה הלטינית ובספרד בקושי מדברים אנגלית! לכן, מומלץ ללמוד את השפה, לפחות את הבסיס, לפני היציאה לטיול.
אם אתם חולמים על הרפתקה אמיתית וייחודית, אם אתן רוצות להגיע למקומות עוצרי נשימה שחבריכן מישראל טרם ביקרו בהם, אם מעניין אתכם להתחבר למקומיים וליצור קשרים ולהעשיר את החוויה שלכם – אנחנו מזמינים אתכם לצרף אותנו למסע שלכם!

היום יש לכם הזדמנות להצטרף אלינו לקורס מעשי וחווייתי בו נלמד תוך שמונה שיעורים כל מה שצריך כדי לנהל שיחה בספרדית בביטחון ובקלות.

מה מספרים התלמידים שהשתתפו בקורס

מה כולל הקורס "תכל'ס דרום אמריקה"

לקחנו את כל הידע שרכשנו ואת כל הניסיון שצברנו בשטח בעשור האחרון – אלפי שעות הוראה, פרונטליות ואונליין, המיועדות לקהל ישראלי – ובנינו תוכנית מיוחדת ויחידה מסוגה, באמצעותה תוכלו לנהל שיחה בסיסית בספרדית כבר מהשיעור הראשון.

במסגרת שמונת שיעורי הקורס, נדריך אותך להבנת עקרונות השפה,
למידתם, וחשוב מכל – יישומם

ומה עוד אנחנו הולכים לעשות ביחד?

הכל כדי שיהיו בידך כך הכלים ליישם ולהצליח
הכל מסודר, ברור, פשוט ואתה יודע מה?
אפילו כיף. בהבטחה

לומדים לדבר ספרדית בלי ללכת לאיבוד

בונוסים!

ספר לימוד ותרגול חוויתי "ספרדית זה משחק ילדים"

הספר מתחיל משיחה בסיסית וכולל תרגילים ומשימות שיעזרו לכם לפתח את הטכניקה לניסוח משפט בשיחה יומיומית, וכן להרחיב את אוצר המילים שלכם עד שתוכלו לנהל שיחה ברמה גבוהה. שווי ההטבה – 149 ש''ח

קבוצת וואטסאפ של משתתפי הקורס

קבוצה פרטית המיועדת עבורכם, התלמידות והתלמידים, למטרות התייעצות, עזרה הדדית, תמיכה ומענה לשאלות, וכן לביצוע משימות הקורס, קבלת המשוב על המשימות השונות, ולתכנים רבים נוספים לאורך הקורס.

משימות שבועיות

משימות שבועיות ומבדקי הצלחה קצרים שישקפו את השליטה שלכם בכל נושא, ויציפו פערים אם ישנם.

15% הנחה* לכל משתתפי הקורס בשכירת מכשיר איתור לווייני, כולל הדרכה על השימוש.

מכשיר איתור לווייני של חברת MAGNUS עם 100% כיסוי תקשורת בכל מקום בעולם. (*אין כפל הנחנות).

שיעור וידאו ABC

מוקדש לכל מי שחושש שהוא לא יודע איך לקרוא, לכתוב ולהגות נכון בספרדית. בשיעור נסביר את הצלילים של כל האותיות והמקבילות שלהן בעברית. בנוסף, תוכלו להוריד ולהדפיס את לוח ה-ABC המפורט – היישר למחשב האישי שלכם!

10% הנחה* ברכישת קורס ספרדית למתקדמים

לכל המעוניינים להמשיך ללמוד ולהתקדם לשלב הבא .בתוקף עד 12/2020 (*אין כפל הנחנות)

מה המחיר להצטרפות לקורס ואיך מצטרפים?

קודם כל חשוב לנו לומר ש "תכל'ס דרום אמריקה" הוא הקורס המקיף והמושקע ביותר בישראל ללימוד ספרדית מדוברת בזמן קצר, והיחיד מסוגו בארץ, הנפרש על-פני שמונה שבועות של תוכן, בקרה על ההתקדמות, וכמובן – חוויה ושפה חדשה במוצ'ילה.

המחיר לצטרפות בהרשמה מוקדמת עד 30/3 הינו: 

1690 ש"ח כולל מע"מ במקום 1990 ש"ח

ניתן לחלק עד 3 תשלומים.

איפה ומתי מתחילים?

המחזור הקרוב מתחיל ב- 23/4/2020 – מיד אחרי חג הפסח. מועדי המפגשים: כל המפגשים מתקיימים ביום חמישי בשעות 17:00-18:30.

המפגשים מתקיימים בשעות בכיתת הדרכה של חברת מגנוס - איתור וחילוץ כתובת: רחוב קרליבך 10, קומה 4, תל אביב

כל שעליכם לעשות כדי להירשם לקורס "תכל'ס דרום אמריקה",
הוא למלא את הטופס הבא, שיוביל אתכם לעמוד ההרשמה והתשלום המאובטח.

  לאחר הזנת הפרטים והתשלום – תקבלו אישור וחשבונית לתיבת המייל שלכם.
  • אפשר לשלם בביט למספר 052-5013849, 1690 ש"ח כולל מע"מ.
   למשלמים בביט יש לרשום: עבור הרשמה לקורס תכל'ס דרום אמריקה, ובנוסף לשלוח בהודעה בוואטסאפ את שמכם וכתובת הדוא"ל שלכם.לבירורים, שאלות ושיחת ייעוץ והתאמה לקורס ניתן ליצור קשר:
   בדוא"ל: luritsaj@gmail.co.il או בטלפון: 052-5013849

  למי הקורס מתאים?

  הקורס מתאים לחיילות וחיילים משוחררים לפני הטיול הגדול שלהם באמריקה הלטינית ("מוצ'ילרים"), שרוצים ללמוד את השפה על-מנת להעשיר את חוויית הטיול שלהם, וכן כל המטיילות והמטיילים בספרד, בדרום אמריקה ובמרכז אמריקה, שרוצים לדבר את השפה המקומית ולהיחשף להיבטים נוספים בתרבות אליה הם נחשפים.
  הקורס נותן מענה מקיף ומדויק לבנות ובני כל הגילים, ממגוון רקעים מקצועיים ואישיים, וברמות שונות של היכרות מוקדמת עם השפה הספרדית.
  הקורס מתאים לכל מי שיש לו רצון ושאיפה לרכוש את השפה, ולכל מי שהחליט שהשנה הוא הולך לקבל ביטחון – ומעז לטעות כדי להשתפר מיום ליום!

  דרום אמריקה על המפה

  הקורס הוא בשבילכם אם...

  מתחילים לדבר ספרדית כבר מהשיעור הראשון

  אנשים טועים לחשוב שמי שלומד כמות גדולה יותר של חומר – לומד לדבר במהירות.
  לא אצלנו! אצלנו מבינים שפרק הזמן בין תחילת הלמידה ובין ניהול שיחה הוא קריטי לגיבוש הביטחון החיוני לדיבור שפה, ולכן רצוי שיהיה כמה שיותר קצר. אצלנו קופצים ישר למים העמוקים! אבל אל חשש,
  יש מצילה 🙂
  אתן צריכות ליישם ללא חשש, לטעות ולתקן תוך כדי תנועה. אי אפשר לחכות עם יישום עד לשליטה "מושלמת" בתיאוריה.

  אנחנו יודעים שכמות מידע גדולה עלולה לשתק אתכם ולהשתיק אתכם, אבל חייבים להתחיל לדבר תוך מספר דקות. וכן, זה אפשרי, וזה מוכיח את עצמו בכל פעם מחדש.

  כל מה שצריך זו שיטת עבודה מוגדרת ומדויקת, שתלמד אתכם במספר צעדים פשוטים ליישם במהירות, וחשוב מכך – לשמור על התוצאות לאורך זמן.

  מדברים ספרדית בדרום אמריקה או בספרד

  כל שעליכם לעשות כדי להירשם לקורס "תכל'ס דרום אמריקה",
  הוא למלא את הטופס הבא, שיוביל אתכם לעמוד ההרשמה והתשלום המאובטח.

   לאחר הזנת הפרטים והתשלום – תקבלו אישור וחשבונית לתיבת המייל שלכם.
   • אפשר לשלם בביט למספר 052-5013849, 1690 ש"ח כולל מע"מ.
    למשלמים בביט יש לרשום: עבור הרשמה לקורס תכל'ס דרום אמריקה, ובנוסף לשלוח בהודעה בוואטסאפ את שמכם וכתובת הדוא"ל שלכם.לבירורים, שאלות ושיחת ייעוץ והתאמה לקורס ניתן ליצור קשר:
    בדוא"ל: luritsaj@gmail.co.il או בטלפון: 052-5013849

   שאלות נפוצות

   ההדרכה היא אמנם קבוצתית, אך במהלך השיעור יש זמן התנסות לכל משתתף ומשתתפת, וכל אחת ואחד מקבלים יחס אישי על-מנת לוודא שהכל ברור ומיושם על הצד הטוב ביותר.
   מעבר לכך, ללמידה קבוצתית יש יתרונות רבים: היא יוצרת מחויבות לעמידה בקצב של הקבוצה, מאפשרת הפרייה הדדית, וכן יוצרת אווירה כיפית ונעימה, מרעננת ומחוץ לשגרה.

   לצערנו, זו לא הפעם הראשונה שאנחנו שומעים את זה. בדיוק בגלל זה, הקורסים שלנו בנויים כך שהתלמיד נמצא במרכז, ואנחנו בטוחים – מניסיון! – שהפעם תצליחו להתחיל לדבר כבר מהשיעור הראשון. להצלחה הראשונית הזו תפקיד מפתח ברכישת המוטיבציה הנדרשת להמשך הלמידה. הרבה תלמידים הגיעו אלינו לאחר שהיו תקועים במשך שנים, רק כי לא ידעו מאיפה להתחיל ללמוד. יתרונה הגדול של השיטה שלנו היא הסדר והפוקוס שהיא מקנה לתלמידות ולתלמידים.

   נכון מאוד. אבל, מרוב עצים לא רואים את היער: מאיפה מתחילים? מה חשוב? איך שומרים על הסדר? איך מפקחים על תהליך ההתקדמות? ללא תכנית פעולה מוגדרת, קשה להגיע לתוצאות הרצויות… באפליקציות אמנם פותרים תרגילים רבים, בעיקר בנושאי אוצר מילים וכללי דקדוק. אולם, אם המטרה היא לנהל שיחה, לתקשר ולדבר – האפליקציה היא כנראה לא הכתובת הנכונה.

   יש בזה משהו, והרבה מטיילות ומטיילים מסתדרים עם השפה של קטנטנות והמורדים. ואכן, הגיעו אלינו תלמידים שלאחר שבילו מאות שעות מול הטלוויזיה – בדרך-כלל בין 400 ל-500! – הרמה שלהם בשפה המדוברת הייתה די טובה. אבל, לא לכל אחד התהליך הזה מתאים: מטעמי יכולת, מטעמי זמן, ובעיקר מטעמי עניין.

   נכון. כמו כל דבר בחיים. בגלל זה אנחנו דואגים לספק תכנים לתרגול נוח, כיפי ויעיל.
   אחרי כל שלב בקורס תקבלו משימה לתרגול ויישום. מומלץ (גם למי שלומד איתי וגם למי שלומד לבד) לעבור לשלב הבא אך ורק כשאתם בטוחים שאתם שולטים בחומר שנלמד בשלב הקודם. בנוסף, תמיד תוכלו למצוא אנשים לדבר איתם ולתרגל: בעולם יש כ-600 מיליון דוברי ספרדית כשפת אם ב-21 מדינות שונות. תוסיפו עוד 21 מיליון אנשים שלומדים את השפה ברחבי הגלובוס – והרי לכם אינסוף אפשרויות תרגול, אם רק תעזו לעשות את הצעד הראשון…

    

   רכישת שפה היא השקעה. והשקעות דורשות חשיבה על סדרי עדיפויות. היום של כולנו מורכב בדיוק מ-24 שעות, והקדשה של מספר שעות בשבוע להשגת מטרה מיוחדת כל-כך היא עניין של החלטה. במחיר של כמה דקות פחות בווטסאפ, בטלוויזיה, במחשב – אפשר להגיע להישגים מדהימים.

   אפשר לשלם בביט למספר 052-5013849, 1690 ש"ח כולל מע"מ.
   למשלמים בביט יש לרשום: עבור הרשמה לקורס תכל'ס דרום אמריקה, ובנוסף לשלוח בהודעה בוואטסאפ את שמכם וכתובת הדוא"ל שלכם.

   לבירורים, שאלות ושיחת ייעוץ והתאמה לקורס ניתן ליצור קשר:
   בדוא"ל: luritsaj@gmail.co.il ובטלפון: 052-5013849

   מה מספרים התלמידים שהשתתפו בקורס

   מי אני ומה מביא אותי לכאן, ללמד אנשים לדבר ספרדית בביטחון ובקלות?

   שמי לאורה אפשטיין, ואני מורה לספרדית מזה 15 שנה

   אני מלמדת כיצד לדבר ספרדית בביטחון כבר מהשיעור הראשון, ליישם במהירות את החומר הנלמד, ולשמר את התוצאות לאורך זמן. זאת באמצעות שיטה שפיתחתי ללימוד שפות זרות (באופן אישי אני דוברת חמש שפות), ניסיון רב-שנים בהוראה, והיכרות מעמיקה עם צרכים שונים של אלפי תלמידים שלימדתי בשנים אלה.

   כדי לעזור לכם לעשות את זה יצרתי מספר קורסים וכתבתי את הספר "לדבר ספרדית זה משחק ילדים" שייקחו אתכם צעד אחרי צעד, ויגישו לכם את הנוסחה המדויקת שתעזור לכם לדבר ספרדית בביטחון ובקלות.

   היום, לאחר 15 שנות ניסיון והשגת תוצאות מהירות עבור מאות תלמידים שליוויתי באופן אישי, אני יכולה להגיד שנפלה בידי זכות גדולה להיות זאת שתלמד ותדריך אותך, תחת שיטה מדויקת שמאפשרת להתחיל לדבר ספרדית במהירות ובקלות.

   היתרון הגדול הוא שבמקום להשקיע הרבה אנרגיה בללמוד מילים בודדות ובתרגומים שנשכח ממילא לאחר כמה דקות, אני מלמדת שפה עכשווית בסביבה אמיתית וכך מבלי לשים לב מתחילים לדבר מהשיעור הראשון.

   אז רוצים להתחיל לדבר, ובקלות?

   הגשמת החלום שלכם – במרחק קליק אחד!

   אני אתכם במסע.

   לאורה 

   MAGNUS איתור וחילוץ

   החברה הוקמה מתוך מטרה לספק פתרונות במקרים  של אובדן קשר ומצבי חירום בקרב מטיילים ואנשי עסקים בחו"ל עם למעלה מ-25 שנות ניסיון, החברה משלבת בין ידע ומיומנות יחד עם רשת קשרים בינלאומית וענפה וצוות מוביל, המאפשרים פיתרון מיידי בכל נקודה בעולם. 
   90 % מכדור הארץ מנותקים מתקשורת סלולארית. 

   המכשיר הלוויני של מגנוס מספק פיתרון תיקשורת פתוחה בכל מקום בעולם במטרה לסייע למטיילים לשמור על קשר עם המשפחה והחברים בשיגרה ובחירום.

   והנה עוד קצת ממה שכתבו תלמידי הקורס

   כל שעליכם לעשות כדי להירשם לקורס "תכל'ס דרום אמריקה",
   הוא למלא את הטופס הבא, שיוביל אתכם לעמוד ההרשמה והתשלום המאובטח.

    לאחר הזנת הפרטים והתשלום – תקבלו אישור וחשבונית לתיבת המייל שלכם.
    • אפשר לשלם בביט למספר 052-5013849, 1690 ש"ח כולל מע"מ.
     למשלמים בביט יש לרשום: עבור הרשמה לקורס תכל'ס דרום אמריקה, ובנוסף לשלוח בהודעה בוואטסאפ את שמכם וכתובת הדוא"ל שלכם.לבירורים, שאלות ושיחת ייעוץ והתאמה לקורס ניתן ליצור קשר:
     בדוא"ל: luritsaj@gmail.co.il או בטלפון: 052-5013849

    תפריט נגישות